Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők azt hangoztatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők azt hangoztatják, hogy őket nem a külsőségek vonzzák, miért a kigyúrt csávókra csorgatják a nyálukat?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek, hogy csak a férfiak olyan felszinesek hogy a műnőkre buknak, a nők bezzeg a belsőre mennek rá, elég ha a pasi nem elhízott vagy sovány, a túl izmos már be se jön nekik stb.

Ehhez képest az összes romantikus regény címlapjára felfújt kokszos csávók képét rakják rá, a nők meg begerjedve vásárolják az ilyen könyveket.


2019. jún. 20. 13:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Mindkét nemnél előfordul mindkét eset.

Vannak olyan nők, akiknek bejönnek a kigyúrt pasik, van akinek nem.

Vannak olyan férfiak, akiknek bejönnek a szőke, nagymellű plasztikok, van akinek nem.

MINDEN EMBER MÁS! Van akinek jobban számít a külső, van aki többre tartja a belsőt.

Rohadtul felesleges általánosítani, s ezt majd akkor fogod belátni, ha megtapasztalod az általad leírt dolgok ellenkezőjét legalább egyszer.

Addig zsörtölődjetek csak...

2019. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Naponta írsz ki kérdést a "felfújt kokszos férfiakról". Szerintem inkább neked jönnek be, ha ennyit foglalkozol velük.
2019. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

5 kapcsolatom volt eddig (mind legalább másfél évig tartott), közülük egy srácot lehet kigyúrtabbnak mondani és alapvetően vele sem ezért voltam együtt.

Nem vagyunk egyformák, persze, hogy van a nők között is egy réteg, akiknek ez jön be, nem nem mindenkinek. Sőt, az ismerőseim közül egyik sem izomkolosszussal van.

"Ehhez képest az összes romantikus regény címlapjára felfújt kokszos csávók képét rakják rá, a nők meg begerjedve vásárolják az ilyen könyveket."

Ez is általánosítás. Én pl. egy ilyen könyvet nem olvastam, nem az én stílusom.

2019. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog hogy az ember szemügyre veszi a szép dolgokat. Attól még hogy én egy Opel Astrát szeretnék venni, megnézhetek egy Ford Mustangot az utcán.
2019. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

Az megvan, hogy "a nők" nem egy homogén massza?

Ja, vannak, akik megveszik a könyvnek nevezett budipapírt, amin a kigyúrt csávó van.

Ez engem miért minősítene? Kifejtenéd?

N

2019. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!