Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem (voltak) képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem (voltak) képesek komolyan venni azok a külsőségek miatt, akikbe potenciális társat láttam eddig? És a 14-15 éves kislányok mennyivel jobbak? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Maholnap 21 leszek, de semmi önbizalmam nincs, és a jövőbeli terveim is megakadtak.

A kortársnőim dicsérik, hogy mennyire szép és fiatal a külsőm, és hogy örüljek ennek az “ajándék”-nak. Valahogy nem tudok, mert ahogy tapasztalom, ez abszolút nem ajándék.

A külsőmnek köszönhetően nem vesz senki se komolyan a korosztályomból első látásra, csak miután megtudják a koromat és észreveszik, hogy feszes vagyok, nem pedig komolytalan.

Fiatalabbnak nézek ki a koromnáli, ha sminkelek, ha nem. Ez is kilőve.


Szemléltetés:

Pár hónapja, hogy megkérdeztem egyik ismerősömtől, akivel szóba jött ez az egész, hogy mégis milyen hiba van bennem? Annyit felelt, hogy: ,,nincs semmi, belsőleg nagyon top-on vagy, de hülye, aki nem kap érted, viszont senki se akar egy külsőre 15 évest majd a szüleinek bemutatni a leendő gyermekei anyjaként”. Magyarán hiába vannak belső értékeim, legyenek akármennyire pozitívak, kitörölhetem vele..... Azt hittem a p.fám leszakad...

Nem a féltékenység beszél belőlem, hogy nincs senkim, vagy hogy irigykedem a fiatalabbakra. Szó sincs erről.


Véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ki hogy gondolja ezt!!

Kérdezném, hogy mennyivel jobb egy TÉNYLEGES 15 éves, gyakorlatba anyukától függő kislány? Külseje miatt, hogy az meg kinéz 23-nak vagy tényleg ennyire érettek? Vagy manapság már számítanak a belső értékek?



2018. nov. 6. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Rossz helyen keresgélsz, egy rakat férfi van, aki él-hal a fiatalos nőkért. Engem, amellett, hogy tudom, hogy 21 éves vagy, rohadtul nem zavarna, akármennyinek nézel ki. Úgyis öregszel majd, annál jobb lesz majd később ez a tulajdonság. :)
2018. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 27 vagyok, de 19-20-ra tippelnek. Úgyis lesz olyan, akinek tetszeni fogsz. Később pedig örülhetsz majd, hogy jó pár évvel fiatalabbnak fogsz kinézni, mint a tényleges korod.
2018. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért hasonlítod magadat a tizenöt évesekhez? Az ismerősöd azt mondta, azért utasítanak el, mert túl fiatalnak néznek. És te magad is tapasztalod, hogy akkor kezdenek érdeklődni utánad, amikor megtudják, hogy hány éves vagy.

"Kérdezném, hogy mennyivel jobb egy TÉNYLEGES 15 éves, gyakorlatba anyukától függő kislány?"


A fentiekből kiindulva NEM jobbak, senki se gondolja, hogy jobbak, hiszen pont azért kerülnek, mert első látásra azt hiszik, te is annyi vagy.

Egyébként meg lehet, hogy most hátrány a fiatalabb külső, de hamar eljön a te időd is, amikor sokkal több előnye lesz, hogy jópár évet letagadhatsz.

2018. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod.

Ami az egyik pasinál hátrány, az a másiknál előny lesz.

2018. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ja, szar ügy, azoknak a határeset pedoknak, akiket vonz a 15 évesek külseje nem fog kelleni egy fiatalos felnőtt nő, hanem egy tényleges gyerekereket akarnak maguknak, a normális férfiaknál meg majd akkor lesz esélyed, ha majd egy kicsit felnőttesedik az arcod.

De nyugi, idővel találsz majd valakit.

2018. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

21 vagy, meg ha a korodnak megfeleloen 21-nek nezel is ki, akkor is fiatalnak fogsz latszodni.


Amugy meg nem ertem, hogy mi az, hogy a jovobeni terveid is megakadtak? Milyen terveid voltak, ha a kulso az problema??

2018. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig az aranyos, bájos lányok jöttek be, akik kislányosan néznek ki (ránézésre és viselkedésre is).

Ha 23 vagy, én simán hazavinnélek bemutatni a szüleimnek :)

28/F

2018. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod aki elsősorban a külsőségek miatt ítél meg, azzal nem is érdemes foglalkozni. Nálam ténylegesen számítanak a belső értékekek, és nem tekintem negatív dolognak ha a párjelöltem fiatalos külsővel rendelkezik. Jobban szeretem megismerni a másikat mielőtt bármilyen következtetés is levonnék. Ezek miatt ne dőljön össze számosdra a világ. 27/F
2018. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!