Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők azt hangoztatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők azt hangoztatják, hogy őket nem a külsőségek vonzzák, miért a kigyúrt csávókra csorgatják a nyálukat?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek, hogy csak a férfiak olyan felszinesek hogy a műnőkre buknak, a nők bezzeg a belsőre mennek rá, elég ha a pasi nem elhízott vagy sovány, a túl izmos már be se jön nekik stb.

Ehhez képest az összes romantikus regény címlapjára felfújt kokszos csávók képét rakják rá, a nők meg begerjedve vásárolják az ilyen könyveket.


2019. jún. 20. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Vajon a Playboy magazint hányan vásárolnák, ha kasszás Erzsi lenne a címlapon, vagy a helyi okmányirodáról Ica lenne benne lefotózva lenge öltözetben?

Na ugye?

2019. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Mert a legtöbb nő saját magával sem öszinte, nem hogy másokkal. Hangoztatják, hogy a belsőre mennek és a rendes férfiak kellenek nekik. Azt mikor szemben áll velük egy, aki még akár jól is néz ki, olyan szinten levegőnek nézik és/vagy kiba*znak a sráccal, hogy az félelmetes. Van egy aranyszabály a 21. században. A legtöbb nőnek egy szavát sem szabad elhinni. Egyre több srác van azon a véleményen emiatt, hogy a nőkkel szemben egy féregnek kell lenni, mert csak ezen a nyelven értenek. És sajnos akik ezt állítják sajnos nagy részben igazuk van.
2019. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Én már szerencsére ignoráltam a nőket az életemből. :)) Nagyon könnyű őket levegőnek nézni. :D
2019. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Sose hallottam ilyet ti nem tudom hol èltek.

Egyèrtelmű,hogy gerjednek rà,te melyiket vàlasztod az Audi A6 vagy egy Suzukit ha mindkettőre van lehetősèged.


Vagy keres egy elhìzott nőietlen nőt,annak tènyleg mindegy.

2019. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Két teljesen más dolog az, hogy valakit jó pasinak gondolok és az, hogy össze is jönnék vele. Persze, hogy megnézek egy jóképű, izmos pasit. Ahogy minden férfi megnéz egy nagy mellű, csinos csajt. Ahogy előttem is írták az autós példával, megnézel egy sportautót, de amikor kocsit veszel akkor nem csak azt fogod figyelembe venni, hogy jól néz-e ki. Hanem a fogyasztást, biztonságot, extrákat, kapcsolódó szolgáltatásokat, árat stb stb.

Annak, hogy megnézek egy jó pasit semmi köze ahhoz, hogy párkapcsolatra milyen embert fogok választani. Hogyha valakivel többet akarok mint megnézni az utcán párszor ahhoz már nagyon nagyon kevés lesz az, hogy jól néz ki vagy ki van gyúrva.

2019. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy izmos test az nem külsőség, az a külső.

Ezek a külsőségek:

[link]

2019. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem igaz. Én pl a magas, vékony, hosszú hajú rocker csávókra csorgatom a nyálam.
2019. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csorgatom a nyálam kigyúrt csávókra, mert nem tetszik.

Némelyiktől már undorodom is.

2019. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Ja, tuti csak azért veszik meg a romantikus regényeket, hogy a kokszos csávókat bámulják a borítón. Logic.


Van más érved is vagy ennyiben kimerült?

2019. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

@4

"te melyiket vàlasztod az Audi A6 vagy egy Suzukit ha mindkettőre van lehetősèged"

Mondjuk nem engem kérdezel, de Audi (vagy bármi, ami német vagy francia) kell a büdös 3,14-nek. Ezerszer inkább egy megbízható, nyugis Suzuki. De csak ha Toyota nincs.

2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!