Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal mi baj van, hogy 23 évesen barátom van? Nem szánalmas?

Figyelt kérdés

Most abba kötettek bele, hogy vörös a haja és gúnyolják. Értitek, ebbe... Neki el sem merem mondani, mert ilyen tini dolgokkal foglalkozzon...


Őrültek, elmebetegek. Eddig nem engedtek senkit, csak ezt nem tudom titkolni tovább. Mindenki ch...rva,akinek barátja van, plusz tampo t is a ribik használnak...


Mindegy, én voltam a hülye, hogy 4 évig kisgyerek szerepbe kényszerítettem magamat ezzel az "egyetemmel".


Egyébként valami disznólásztor jó lett volna nekik, vagy a falusi hülyegyerek, akit 6 éves korom óta nekem szánnak. De neki vörös a haja...


Volt eddig barátam, de nem mutattam be az őrülteknek.


2019. jún. 17. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9


Érdekes ellentmondás, hogy neted viszont van. Az egyetlen ilyen tajparaszt ismerősöm, aki apádra hasonlít az internet szót nem is ismeri, a tv-t is csak azért, mert a felesége aki fejlettebb, ezt bevitte az életébe, de ő csakazértis csak agrár tv-t és nóta tv-t néz.

2019. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem akarják, hogy találkozzak vele.


Miért ne lenne netem? Sokáig mem volt otthon, még 5 éves sem, de hát kell suliba meg mimden, azért lett. Apám nem használja attól még. Meg m1-et is néz XD


Ez igen értelmetlen hozzászólás volt...

2019. jún. 17. 15:30
 13/18 anonim ***** válasza:

Közöld velük, hogy a kocáknak válogassanak partnert, ne a lányuknak.


Ha neked az a srác tetszik, akkor légy vele. Kit érdekel hogy milyen színű a haja?


Te csak tanulj, hogy lehessen jó állásod, és elköltözhess - mondjuk városba, vagy ahová csak akarsz.

2019. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most csak annyit tudsz tenni (amíg el nem költözöl tőlük), hogy kiállsz a barátod mellett. Szerintem az sem ártana, ha a srácnak felvezetnéd, hogy hányadán álltok, valószínűleg segítene neked átvészelni ezt az időszakot.
2019. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

8as vagyok. A vattát használtból(múltidő) gondolom hogy idősek a szüleid. Lehet volt gondjuk a szexualitással is ha,te késői gyerek lettél(egyke??).

Nem akarom az értelmi képességeiket fírtatni,de a legtöbb szülő jobb életet akar a gyerekének. Ellentmondás az egyetem és a helyi hülyegyerek vőlegény jelölt. Ha olyan életet szánnak neked minek taníttatnak,gondolom ők pénzelik az ingyen oktatást.

Le kell lépned amilyen hamar csak tudsz,nem a te világod amiben ők élnek.

2019. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ja hát, rám erőltették a legközelebbi iskolát. Sosem akartam idejárni, gáz az egész... De nagyon jó, mert lehet dicseledni, meg "ő maradt itthon" és leeht kisgyereknek kezelni, meg rám erőltetbi mimden sz...rt, meg mimdenről tudni, pont mint általánosban... Vagy, rosszabb, meg én is rosszabbul tűröm.


Ez egy bolondok háza. Ide valami fogyi, igénytlen, kövér és stréber lány kellene, aki egész nap tanul, de ha nem, akkor kint kapál...

2019. jún. 17. 18:11
 17/18 anonim ***** válasza:

Sosem akartál odajárni és mégis oda jársz.:)


Azért a felelősséget illene vállalni saját magunkért.

2019. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Uh. Részvétem.

Ha segít elviselni a dolgokat, elmondom, hogy ez az egész bolygó rettenetesen rossz mentális állapotban van! Nem is értem, ilyen elmezavarokkal miért enged a természet életben maradni.

Szerencséd, hogy találtál társat!

2019. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!