Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal mi baj van, hogy 23 évesen barátom van? Nem szánalmas?

Figyelt kérdés

Most abba kötettek bele, hogy vörös a haja és gúnyolják. Értitek, ebbe... Neki el sem merem mondani, mert ilyen tini dolgokkal foglalkozzon...


Őrültek, elmebetegek. Eddig nem engedtek senkit, csak ezt nem tudom titkolni tovább. Mindenki ch...rva,akinek barátja van, plusz tampo t is a ribik használnak...


Mindegy, én voltam a hülye, hogy 4 évig kisgyerek szerepbe kényszerítettem magamat ezzel az "egyetemmel".


Egyébként valami disznólásztor jó lett volna nekik, vagy a falusi hülyegyerek, akit 6 éves korom óta nekem szánnak. De neki vörös a haja...


Volt eddig barátam, de nem mutattam be az őrülteknek.


2019. jún. 17. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Te most a családodról beszélsz, vagy mi a túró van? Imádom, mikor hiányzik az alany a mondatból...
2019. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ön csak kicsit beszél magyar
2019. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél be egy Xanax-ot és fuss neki újra.
2019. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A szüleimfől, ki másról?
2019. jún. 17. 14:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ilyen állapotban lehetsz most az írásképed alapján: [link]


TAPASZTALATBÓL mondom, hogy ilyenkor a gyakori nagyon nem jó hely, csak méginkább felhúzod magad.

2019. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudsz csinálni:


1.Tovább idegesíted magad valamin amit nem tudsz megváltoztatni(az ő véleményük) és maradsz a dühöd, ezáltal a helyzet szolgája.



2.Elfogadod, hogy a szüleid ilyenek és csak a mindenkori legjobb tudásuk szerint viselkednek, elengeded a haragot és keletkezik egy, ettől a helyzettől teljesen független és szabad ember(te, aki már nem dühös olyasmi miatt ami felett nincs hatalma, tehát feleslegesen ideges).

2019. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudsz fogalmazni, semmi kontextust nem adsz, írásképed pedig egy rakás...khm.. szóval én automatikusan hisztis kisgyereknek nézlek, akárhány éves vagy, és akármennyire ginger a pasid. Kommunikálj azokkal akikkel kell, emberi módon, és meg fog oldódni a szituáció.
2019. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet mert falun nőttem fel,de én értem mit akarsz mondani:). Disznópásztorból a tampon bűn gondolom hogy falusi voltál.

Egyetemmel hogy állsz?? Van diákmunka is a világon vagy egyetem melett mellékállás (tesco pénztár,gyorsétterem). Keres pénzt 18 elmúltál oda költözöl ahová akarsz.

U.i. pasiként mondom a tampon sokkal esztétikusabb mint a betét, vagy ők vattát használnak??

2019. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, falu, a falu. Apám disznókat is tart, meg parasztnak hívják magukat... Hihetelen elmaradott kötnyék, ilyen öregek laknak itt.


Hát Anyám vattát használt, legelőször nekem is azt adott...

2019. jún. 17. 15:14
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy elmondják, hogy csúnya a haja mondanak mást is? Tiltanak vagy bármi? Ha nem, akkor min húzod fel magad.
2019. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!