Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire szánalmas az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szánalmas az, hogy szakít velem 1 éves kapcsolat után a barátom,2 nap múlva meg már új barátnője van?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Miért lenne szánalmas?

Szakított veled ez biztos nagyon rossz dolog, de még is mire várjon? Nem kell gyászidőszakot tartani.

De gondolom az a rosszabb h neki hipp hopp lett új neked meg nem.

2015. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kire nézve szánalmas szerinted?????
2015. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem most találta ki, hogy ez neki nem jó, csak most lépte meg. Az is lehet, hogy már hónapok óta unja az egészet. Szánalmas? Az, hogy két ember nem illik össze? Szerintem nem az. Gyakori.
2015. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: ne gondold,hogy nekem nem lehetne. :D semmi ilyen nincs bennem h jajj neki miért lett hamarabb. :D

De egyszerűen ilyen nincs,hogy valakit szeretek 1évig és ilyen hamar túl leszek rajta.

2015. okt. 27. 18:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és én szakítottam vele. :D
2015. okt. 27. 18:32
 6/13 A kérdező kommentje:
szóval ezt rosszul írtam ki..az a lényeg h szakítottunk
2015. okt. 27. 18:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen ki szakít. Az nem egy jó kapcsolat, ahol valaki szakít. Honnan tudod, hogy szeretett? Lehet, hogy erre játszott, pasiknál gyakori, hogy nem lépik meg, megvárják, míg kirakják őket. Sok ilyet ismerek, akkor lehetnek ők az áldozatok. Amúgy meg, úgysem volt ez szerelem. Te is érzed.
2015. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De ez teljesen lényegtelen babám!


Ami volt elmúlt, azt bármi okozhatta, és de igen van olyan h rá pár napra már talál is mást.


amúgy azt nem mondtam h te ne találhatnál, de még is savanyúnak tűnik az a szőlő :)

2015. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Először is, neked úgy őszintén mi közöd ahhoz, hogy az exed mit csinál? Már nem vagytok egy pár, tehát semmi közötök egymáshoz!


Másodszor, lehet, hogy már ő is érezte a kapcsolatotok végét, ezért, mikor még együtt voltatok elkezdett más lányokkal is ismerkedni és addig nem lépett az újjal, míg te ott voltál!


Egyébként bocsi, de az a szánalmas, ahogy te egy ilyenre reagálsz!

2015. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Én inkább pofátlannak érzem!!!

Milyen pasi/csaj már az olyan, aki 2 nap múlva új "párral" áll elő??!! Háát akkor tényleg baromira szerethetett? .. vetődik fel a kérdés, mint ahogy a kérdezőben is!

Én is fel lennék háborodva!!

Sértő a másik félre nézve ez!

Valóban már semmi köze nincs hozzá, nah de akkor is!!!

Undorító féreg az ilyen!

30/n

2015. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!