Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèl èvvel ezelött szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèl èvvel ezelött szerelmet vallottam egy lànynak de akkor semmit se reagàlt, most megkeresett, h ö is komolyan gondolnà velem. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Fèl ève törtènt semmit se szolt.. Bàntott a tudat h nem akar tölem semmit.. Hetekig nagyon rossz volt utàna.. Aztàn lassan lemondtam rola.. Màr nem kerestem a tàrsasàgàt.. Jobbnak làttam igy lezàrni de szerencsère ö se hivott ezidö alatt egyszerse


Tegnap este nagy hirtelensèggel nagy meglepetèsemre irt messengeren ahol leirta h volt ideje gondolkodni kettönkön ès arra jutott h èrdemes lenne megprobálnunk mert sokmindenbe hasonlitunk ès hogy ö mindigis kedvelt engem


Teljesen össze zavart h honapokig ràm se bagozott majd egyszercsak ennyi idö utàn meggondolta magàt.. Azt hozzà teszem h közben össze jött az egyik csoport tàrsàval de màr 1 honapja nincsenek együtt


2019. jún. 16. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy most mi alapján gondolta meg magát? Játszmázásba ne menj bele, de ne legyél sértődött se. Lehet tényleg rájött, hogy te illesz hozzá. Lehet megérdemli, hogy bizonyítson.
2019. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor, mikor te udvaroltál neki, szerelmet vallottál, ilyesmi, akkor nem volt párja, hanem szingli volt, akkor ez most a nincs ló, jó a szamár is helyzete..


Én ilyenbe akkor mennék csak bele, ha nagyon nem lenne más.

Amúgy ez nem a lángoló szerelem jegyében születne ez a kapcsolat, ezt gondolom te is tudod.

2019. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen ló, jó lesz a szamár is...
2019. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos. amúgy meg nem mindegy? adni kell egy esélyt a dolognak. közben rájött hogy mégis...
2019. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez az, hogy egyik alfa görénynek se kellett állandóra. Hasznos idiótaként jössz nála szóba úgymint taxi, hordár, lelki szemetesláda. Természetes csak addig amíg talál egy hajszállal is jobbat.
2019. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hasznos idiótaként jössz nála szóba úgymint taxi, hordár, lelki szemetesláda. Természetes csak addig amíg talál egy hajszállal is jobbat."


Sokszor ez nem hangzik olyan rosszul :D

2019. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenben részem csak férfival,és mondhatni leginkább,csak addig voltam jó amíg nem talált mást.De az illető pasi nagyon gyorsjárásù egyszerre több nőnél is próbálkozott.Szerintem is nincs ló,jó a szmár.Bár érdemes megkérdezni,hogy mi ez a hirtelen felindulás,holott egy válasszal nem tisztelt meg anno.
2019. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rockarc ***** válasza:

Elbol nem utasitanam el, de azert kivancsi lennek, hogy pontosan mit es hogyan gondol a dologrol. Valljuk meg, hogy minuszban kezd egy ilyen inditas utan, de konnyen benne lehet a pakliban, hogy tenyleg javitani akar. Mivel nem ismered a masikat, nem tudhatod milyen allapotban talalta meg akkor a vallomasod. Igen, en adnek lehetoseget, ha epp nem vagyok foglalt.


43F

2019. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A másik pasijával nem működött a dolog.
2019. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!