Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem arra hogy a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem arra hogy a neten találjam meg életem szerelmét?

Figyelt kérdés

Neten kívül nem nagyon próbálkozom ismerkedni, mert nem vagyok olyan típus aki könnyen tudna ismerkedni sajnos. Több társkereső oldalra is regisztráltam, de alig van olyan aki közel lakik, és tetszik is:(

Szerintem elég kicsi az esély arra hogy valaha is legyen barátnőm sajnos, mivel barátaim sincsenek. Pedig szeretnék csak nagyon sz.r vagyok az ismerkedésben.

22 éves vagyok de nem volt még barátnőm, sőt még nem is randiztam.


2019. jún. 2. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van hobbid vagy érdeklődési köröd, jelentkezz facebookon ilyen témájú csoportokba és kezdj el ott aktívan hozzászólni mások bejegyzéseihez, vagy írj ki te valamit (persze a témával kapcsolatban). Ez is lehet egy esély, ahol aztán találsz valakit, akivel kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt.
2019. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehezen, főleg tök ismeretlenül
2019. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát innen a GyIK-ről nem lesz csajod, hiába reklámozod magad.
2019. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen. Az élet tele van meglepetéssel;)

Soha ne add fel. Ha magaddal es a világgal tisztában leszel es jol fogod érezni magad, javul a kisugarzasod és jön majd aminek jönnie kell.

2019. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Matematikailag minden esélyed megvan rá. Sokaknak sikerült, neked miért ne sikerülne? Az sem biztos, hogy nem itt találod meg, sokaknak egy-egy válaszra küldött privát üzenet hozta meg a sikert.
2019. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!