Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet merre találom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, soha nem volt még barátnőm, nyilván így szűz is vagyok. Egyszerűen nem is az zavar hogy szűz vagyok, hanem hogy nem találtam még olyan lányt akivel minden perc öröm, mikor együtt vagytok bármit is csináltok, vagy egy séta a dunán vagy közös sport. Randiztam már lányokkal, voltak jó randik is, de egyikből se lett semmi. Próbálkozok élőbe, neten, állítólag jól nézek ki, lány barátom mondta múltkor hogy nem is érti hogy nincs barátnőm,(nem a kinézet), hát mondom én se.

Persze mondhatjuk, hogy nem szégyen 20 évesen még, hát nekem azért lassan már kezd az lenni, meg elég szar érzés mikor látom, hogy körülöttem mindenki boldog, én meg úgy érzem magam mint egy rakat szar.

Valamit mondjatok kérlek!


2019. jún. 4. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Végig a folyosón, aztán az utolsó előtti ajtó jobbra.

32/f

2019. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Apivorous válasza:

Én mindig akkor találtam barátnőt, amikor az sugárzott rólam, hogy nélkülük is teljesen jól vagyok..

Megpróbálhatnál valami új hobbit, úgyis itt a nyár, jobban ráérsz, megismernél sok új csajt.

Pl. Nyelvtanfolyam? Tánc?

2019. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A szerelmet merre találom"

A Gubacsi úton.

2019. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lassan 25 leszek és ugyan ebben a cipőben járok csak én már régebb óta hordom...


Egyre rosszabbul fogod magadat érezni amiatt, hogy még soha nem volt barátnőd és mert még soha nem voltál szerelmes.


Voltak lányok akiknek bejottem és volt amelyik kimondottan vonzó is volt, de a személyisége nem tetszett szóval nem lett belőle semmi. Soha nem voltam eddig szerelmes, még csak nem is csókolóztam...


Peddig nincsenek nagy elvárâsaim és sokfajta lány bejön...


Hogy hol találni a szerelmet? Szerintem inkább az talál rád...HA rád talál.

2019. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!