Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti komolyan tudnátok venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan tudnátok venni egy olyan lányt aki sok embernél strigula volt?

Figyelt kérdés
Hallani ilyet hogy xy hazai celebecske ilyen gyakran váltogatja a nőit, meg mittudomén melyik tehetségkutatóból kiesett fazon az új szériáig (míg szem előtt volt) 2 naponta új nőt varrt le... Én ezeken addig csak hümmögtem de most kiderült hogy a lány akivel komolyabbra kezd fordulni a dolog ilyen volt(“ há szerepelt a tévében szóval megérdemli a testem”). Azon még túltenném magam hogy mennyi a “sógorok” száma de ez a koncepció nem oké mert nem lehet a fiatalsággal magyarázni. Összeházasodnánk akkor izgulnom kéne hogy a szomszéd ne menjen be valamelyik vetélkedőbe....
2019. jún. 15. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ne kezdj ilyen lánnyal, ha így vélekedsz róla.


Én például komolyan tudnám olyan lánnyal gondolni akinek sok partnere volt, mert nem számít semmit. Bár azért ez, ha nem sarkítás az elég visszataszító: (“ há szerepelt a tévében szóval megérdemli a testem”).

2019. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Az első jól írja.

Azért megint más az, hogy szereti a szexet és megválogatja a partnereit, de még így is belszaladt vagy az, hogy "benne volt a tévében szal már szopom is le".

Az elsővel nincs gond, a második nevetséges.

2019. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Nélam mindig felmerül azoknál a csajoknál, akik könnyen kaphatóak a szexre (pl én könnyen megkaptam, vagy havertól tudom), hogyha belekezdek vele egy tartós kapcsolatba, akkor pl egy másik férfi is le tudja simán varrni 2 sör meg 3 óra duma után, mint én...


Szóval én szigorúan kategorizálom a nőket:

1. akivel jel lehet szórakozgatni, minden tekintetben

2. akiket el akarok venni feleségül és gyerekeket akarok tőlük.


Eddig egy csajjal találkoztam a kettes kategóriából, de nem jött össze vele sajnos... azóta is szoktam rá gondolni.

2019. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

@elozo: szerinted egy not nem zavar egy olyan pasi, aki mindenkit megdont, akit tud?

Fifty-fifty

2019. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy ovis kislányt, aki garantáltan szűz!
2019. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!