Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy nőnek, hogy a férfiak komolyan vegyek és ne csak kihasznaljak? Hogyan kellene viselkednie?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 21:30
1 2 3
 1/25 érdeklődő63 ***** válasza:
96%
hallgass az ösztönödre semmi mást nem kell csinálni
2019. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De mi van, ha senkinek sem kell komolyan?
2019. jún. 9. 21:37
 3/25 anonim ***** válasza:
23%

Anyukád nem tanította meg neked, hogy hogyan viselkedik egy nő? Vannak illemkönyvek, amikben utána tudsz nézni.

Foglalkozz önismerettel és önszeretettel.

Olvass szakkönyveket, hogy milyen egy nő, hogyan viselkedik és kommunikál.

2019. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Engem pl. még soha nem használt ki egy férfi sem, mrt mindig tisztában voltam azzal, hogy miről szólt az adott kapcsolat. Tudok férfi aggyal gondolkodni. Mivel szeretem a szexet, így sokszor belementem olyan kapcsolatba, amely csak erről szólt. Élveztük mindketten, nem éreztem kihasználva magam. Egyszerűen jól éreztük magunkat és kész. 35/n
2019. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Tudnia kell a saját értékét és a helyét a világban.
2019. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, én még soha nem olvastam szakkönyvet és illemtant, hogy viselkedik egy nő. És nem is vagyok igazán nőies, mégis rátaláltam az igazira, akivel több, mint 10 éve együtt élek. Szerintem elég, ha az ember önmagát adja.
2019. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én hiába adom meg a lehetőséget, hogy tisztázzuk, hogy csak szex lesz, ha többet nem látnak bennem, a férfiak nem hajlandóak egyenesek lenni, hazudnak össze-vissza, hogy ők többet is akarnak, de igazából csak szórakoznak. Miért? Miért altatnak?
2019. jún. 9. 21:47
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát őnmagamért nem akar senki. Inkább a skillekre próbálok erősíteni.
2019. jún. 9. 21:48
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem "hogyan viselkedjen?" kérdés. Valaki vagy értékes vagy nem. Lehet ezt szépíteni, vagy taktikázgatni meg álarcot hordani, semmi nem fog változni. Valaki vagy érdemes arra, hogy komolyan vegyék vagy nem. Hogyha nem az, akkor viselkedhet akárhogy, akkor sem fog kelleni senkinek komoly kapcsolatra, és ugyan úgy át fogják cseszni.
2019. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem erőlködom.
2019. jún. 9. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!