Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan ered ez a gondolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered ez a gondolat, hogy a helyes pasik biztos kihasználják a nőket, a csúnyák meg rendesek?

Figyelt kérdés

Tényleg nem provokálni akarok, csak érdekel, hogy ez a filmekből jön? Bár ott mindig mindenki jól néz ki. Vagy honnan? Itt csomószor olvasni, hogy a csúnya srácok de rendesek, a helyesek meg sz**r alakok. Én nem látok semmi összefüggést. Illetve ha nagyon összefüggéseket akarnék felmutatni, pont az ellenkezőjét tapasztaltam: akárhányszor megismertem olyan srácot, aki egy adott közegben sokaknak tetszett, az illető pont hogy kedves és türelmes vagy lovagias volt mindenkivel. De persze ez csak az én tapasztalatom, nem garancia semmire. De én mindig ezt láttam. Volt akivel randiztam is, volt akit csak ismertem.


Itt az volt a kedvenc kérdésem, amikor egy pasi kiírta azt a kérdést, hogy a nő, aki neki tetszett, összejött egy szemét alakkal. Végül a válaszaiból kiderült, hogy igazából kizárólag csak Facebookon látta a srácot, semmit nem tudott róla, sose találkozott vele, csak ehlyes a srác, szóval biztos egy szemét.


2017. okt. 22. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Locomative GT: A csúnya fiúknak is van szíve, szíve senki másnak nincs ennyire :-)
2017. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ezt nem is ismerem, köszi :)
2017. okt. 22. 19:36
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Onnan, hogy a helyes pasik sok nőt megkaphatnak és ezt sokan közülük ki is használják. A kevésbé szerencsések viszont jobban meg tudják becsülni, hogy ha egy nekik tetsző nővel kölcsönös szimpátia alakul ki, jóval kisebb az esély, hogy ezt kockára teszik.
2017. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem. Sokkal több rosszindulatú embert ismerek a "csúnyák" köréből, a jól kinéző ismerőseim általában sokkal kedvesebbek.
2017. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez a nagy átlagot figyelembe véve valóban igaz lehet. Sokkal inkább igaz, mint a fordítottja:


"A helyes pasik rendesek, a csúnyák meg kihasználják a nőket."

2017. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is így tapasztalom, mint az utolsó, de messzemenő következtetést ebből se akarok levonni. azt értem, hogy a szép férfiaknak lehetőségük van több nővel lenni, de ez nem jelenti, hogy át is verik őket. Pl. ha közli, hogy nem akar komoly kapcsolatot, az nem átverés. ha egy pasit minden héten más nővel látnak, akkor meg én nőként nem feltételezném, hogy majd pont engem vesz feleségül, azt se tekintem nagy átverésnek. Biztos van ilyen átverés, de ez nem jelenti, hogy a csúnya nem verne át, ha megtehetné.
2017. okt. 22. 19:43
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Mindenki csak a nehezen megeszerezheto dogokat ertekelni. Aki minden nap masik not megdughat az annyira is ertekeli oket.
2017. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti volt a utolsó, mikor írtam.
2017. okt. 22. 19:43
 9/20 A kérdező kommentje:

7-es, de ez általánosítás, egyáltalán nem biztos, hogy így van. Én pl. több olyan férfival / fiúval találkoztam, akibe a saját közösségének a háromnegyede bele volt zúgva, de nem élt ezzel vissza. Ismerek olyan fiút, aki 17 évesen az iskola kedvence volt, és tök kedvesen felkérte táncolni azokat a 11 éveseket is, akikről tudta, hogy szeretnék.


Ettől függetlenül felnőtt vagyok, és a kérdés is felnőttekre vonatkozik.

2017. okt. 22. 19:45
 10/20 anonim ***** válasza:

"7-es, de ez általánosítás"

Emberekre vonatkozo kerdesekre nem lehet altalanositas nelkul valaszolni. Az emberekre altalaban igaz hogy csak azt ertekelik amit nehezen szerezhetnek meg.

2017. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!