Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan ered ez a gondolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered ez a gondolat, hogy a helyes pasik biztos kihasználják a nőket, a csúnyák meg rendesek?

Figyelt kérdés

Tényleg nem provokálni akarok, csak érdekel, hogy ez a filmekből jön? Bár ott mindig mindenki jól néz ki. Vagy honnan? Itt csomószor olvasni, hogy a csúnya srácok de rendesek, a helyesek meg sz**r alakok. Én nem látok semmi összefüggést. Illetve ha nagyon összefüggéseket akarnék felmutatni, pont az ellenkezőjét tapasztaltam: akárhányszor megismertem olyan srácot, aki egy adott közegben sokaknak tetszett, az illető pont hogy kedves és türelmes vagy lovagias volt mindenkivel. De persze ez csak az én tapasztalatom, nem garancia semmire. De én mindig ezt láttam. Volt akivel randiztam is, volt akit csak ismertem.


Itt az volt a kedvenc kérdésem, amikor egy pasi kiírta azt a kérdést, hogy a nő, aki neki tetszett, összejött egy szemét alakkal. Végül a válaszaiból kiderült, hogy igazából kizárólag csak Facebookon látta a srácot, semmit nem tudott róla, sose találkozott vele, csak ehlyes a srác, szóval biztos egy szemét.


2017. okt. 22. 19:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Pl. ha azt mondod, hogy ÁLTALÁBAN, akkor paradox, de máris nem általánosítás.
2017. okt. 22. 19:55
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

A jól kinéző férfiak akármilyen szemetek LEHETNEK, mivel nagy a kereslet irántuk a nők részéről és nagyon kevesen vannak, ezért a nők szinte bármit kénytelenek elnézni, ha versenyben akarnak maradni. Emiatt aztán sokan azok is.


A kevésbé kelendő férfiak sincs szükségszerűen aranylelkük, de ők sokkal, de sokkal jobban KÉNYTELENEK igyekezni, mivel őket bármikor le tudják cserélni. Emiatt kevésbé jellemző, hogy rosszul bánnak a nőkkel.


Másrészt az, hogy ismersz ilyet vagy olyat, nem jelenti még, hogy általánosságban nem igaz egy kijelentés. Én is ismerek olyan párt, ahol a férfi alacsonyabb, mint a kedves párja, illetve most már volt párja, de attól még kőbe vésett szabály, hogy a nők kizárólag a náluk magasabb férfiakkal foglalkoznak, még ha akad is ritkán kivétel.

2017. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert aki ronda, az úgy van vele, hogy nehogy már jóképű és kedves is legyen a másik. Ha ő ronda, akkor ő rendes, akármekkora paraszt is.
2017. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem arra gondolnak, hogyha a ronda srácnak életében egyszer összejön egy nő, az sosem ereszti el többet és bármit megtesz érte, mert nem akar újra éveket várni még egy nőre.


Szerintem ez ott borul, hogy a csúnya srácok isten ajándékának látják, ha valakinek mégis megtetszenek, kevés lehetőségük volt új nőkre, aztán, ha valamiért megtetszik egy következő csajnak, sokkal jobban hanyattesik majd és újra isteniajándéknak tekinti a másikat. Amíg egy népszerű sok nőnek kellő pasinak extranehéz felkelteni az érdeklődését.


Én 2x már megszívtam, viszont a népszerű, sokat megélt, önbizalommal teli férfiakban egyszer sem csalódtam.


Van 2 haverom, ők tényleg nem vonzóak. Az egyik kövér kopasz és hát az arca.., a másik egyszerűen csak szerencsétlen testalkatra és arcra is. Az egyik már férj, rengetegszer megcsalta a feleségét, mert különlegesnek tekinti, ha kell valakinek, aki neki is tetszik, a másik eleve le se akar horgonyozni senkinél, csak szexre hajt, hogy átélhesse ugyanezt az érzést. Nem mondja meg a nőknek egyik se, hogy ez csak szex lesz. Igaz, évente 2x, ha szexelnek valakivel, de annak úgy örülnek, mint majom a farkának.


Azok az ismerőseim, akiken csüngnek a nők, és átmentek már páron, kapcsolatban mindig hűségesek, mert a kísértés náluk csak egy újabb punci és újabb ismeretlen ember, akiből már pont eleget láttak.


Az exeim meg.. inkább hagyjuk. Az egyik, akit mindenki lenyomizott, életében harmadszor talált valakit, aki kikezdett vele, és máris ejtett, mert "milyen jó volt úgy érezni, hogy hatással van a csajra, ő hódítani akar"..


Szóval én népszerűpasi párti vagyok, ezek az én tapasztalataim persze. Még sosem találkoztam azzal a típussal, aki helyes és gyűjti a skalpokat. Szerintem ilyen nem is létezik.. aki tudja magáról, hogy bárkit megkaphatna, az nem teszteli, annak egy új ember nem érték. Persze csak 25 fölött, a kis tini jópasik biztos, hogy ugyanúgy szárnypróbálgatnak, mint a sikertelen huszonévesek később.


Jó pasit 25 felett szabad csak kifogni, a sikertelenebb pasikat 35 felett kell begyűjteni. Innentől alkalmasak tartós kapcsolatra.


Aki jó pasi volt mindigis, és 30 felett egyedül van, azzal valami gond van. Jó 15 év alatt azért már kiélhette volna magát..


Ugyanez a későnkezdő 40 feletti férfiakra is igaz, az a 15 év csajozás és rövidkapcsolatosdi bőven elég, hogy tudják, meg akarnak állapodni.

2017. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%
#14: Értem a logikádat és belegondolva van is benne valami:). Viszont ellene szól, hogy az a "jó pasi" is ébredhet egy reggel úgy, hogy felmerül benne a kérdés: vajon még tudnék sikeres lenni? Ameddig ez csak ártatlan flörtöt jelent, addig semmi gond, de mi van, ha tovább megy?
2017. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14 És egy ronda férfi hogy szerezhet nőt? Nekem 19 éve nem jön össze, exed adhatna pár tippet :D
2017. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Másrészt az, hogy ismersz ilyet vagy olyat, 2



Én KIZÁRÓLAG olyat ismerek, és ez nagy különbség, illetve, ha figyeltél, én csak azért mondtam el a tapasztalatomat, hogy árnyaljam a képet, nem mondtam ilyeneket, hogy kőbe vésve, meg hasonlók.



"A jól kinéző férfiak akármilyen szemetek LEHETNEK, mivel nagy a kereslet irántuk a nők részéről és nagyon kevesen vannak, ezért a nők szinte bármit kénytelenek elnézni, ha versenyben akarnak maradni. Emiatt aztán sokan azok is.


A kevésbé kelendő férfiak sincs szükségszerűen aranylelkük, de ők sokkal, de sokkal jobban KÉNYTELENEK igyekezni, mivel őket bármikor le tudják cserélni. Emiatt kevésbé jellemző, hogy rosszul bánnak a nőkkel. "


Ezt még értem is, de ahhoz képest,hogy kénytelenek, elég sok a paraszt így is. És a helyes férfiakról, amit írtál: szerintem az a része, hogy a nők ez el is nézik... hát az csak egy rétegre igaz.


"Aki jó pasi volt mindigis, és 30 felett egyedül van, azzal valami gond van. Jó 15 év alatt azért már kiélhette volna magát..


Ugyanez a későnkezdő 40 feletti férfiakra is igaz, az a 15 év csajozás és rövidkapcsolatosdi bőven elég, hogy tudják, meg akarnak állapodni."


Ez nekem nagyon erős kijelentés, de érdekeseket írsz.


Mindenki válaszát köszönöm.

2017. okt. 22. 20:51
 18/20 anonim ***** válasza:
15ös. Bármi megtörténhet, de az én tapasztalataim alapján az egyikre rosszra kisebb az esély, így én inkább azt választom.
2017. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Nem kisebb, csupán a "jó pasi" és a "csúnya pasi" szubjektív megítélés (ami változhat is), ezáltal te belülről torzított képet látsz. Neked jó pasinak számít (mert tetszik), holott általánosságban lehet, hogy nem az. Aztán amikor szétmentek, akkor már te sem látod jó pasinak, sőt akkor már a hibái fognak dominálni (tudatalatti). Így neked nem az marad meg, hogy a jó pasi átvert, hanem az, hogy a csúnya.
2017. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát ennyire nem vagyok állati gondolkodású. Az exemről is jók az emlékeim, nem csak úgy lehet szakítani, hogy összevesztek, ha meg figyeltél, leírtam, hogy vannak, akik tömegeknek tetszettek.
2017. okt. 23. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!