Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan azért nem jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan azért nem jut valakinek párkapcsolat mert ronda? Miért ilyen szívtelenek a nők?

Figyelt kérdés
Annyi elvárásuk van és még az is hogy legyen jóképű a pasi. De szánalmas.
2019. máj. 8. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem annyi az elvárásom, az csak a belépő. :D Összejöttem amúgy egyszer egy csúnya sráccal, mert azt hittem, hogy ő a lelki társam, de kiderült fél év alatt, hogy minden képzeletet felülmúlóan hulladék a lelke.
2019. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez van. Ha tetszik ha nem
2019. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Senki sem fog veled összejönni csak azért, mert te azt akarod.

Nekem kell a külső vonzalom is, akárcsak a többségnek. Nem ez a legfontosabb, de nem elhanyagolható.

2019. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Ronda noknel próbálkoztal?
2019. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Ronda pasi vagyok, mindig van nőm, csak próbálkozni kell.

Ezzel a hozzáállással mondjuk nem fog menni amit tolsz!

2019. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan azért nem jut valakinek párkapcsolat mert ronda? Miért ilyen szívtelenek a férfiak? Annyi elvárásuk van és még az is hogy legyen csinos is a csaj. De szánalmas.


Körülbelül csak ezt tudom erre írni

2019. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Remélem kérdező, te csak az ocsmány nők között keresgélsz.
2019. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Tehát neked nem gáz megerőszakolni egy nőt, aki csontszáraz marad tőled. Az igen.
2019. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Szívtelenek??? :D Mit kellene tenniük? Jótékonyságból legyen veled valaki, mert megsajnálta szegény ronda fiút?

Ez nagyon nem így működik. A páromra sokan azt mondanák, hogy nem túl jóképű. Viszont ápolt, jó humorú, kedves és szerintem ő így ahogy van nagyon vonzó. Szóval ne fogjunk mindent a külső tulajdonságokra. Ne sajnáltasd magad, hanem gondold végig, hogy milyen vonzó tulajdonságaid vannak és azokat hangsúlyozd.

2019. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

"Miért ilyen szívtelenek a nők?"


Miért, össze kéne állniuk, és megdumálni, hogy szolidaritásból felváltva járnak egy-egy hónapot szegény csúnya pasikkal?

2019. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!