Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan romák, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan romák, akik nem hajlandóak más romákkal párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert vannak olyan roma prostik, akik nem fogadnak roma vendégeket.

2019. máj. 6. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2019. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ennek egyszerűen az az oka, hogy nem akarnak naplopó, büdös, fogatlan, igénytelen cigányokat fogadni.


Sok normális cigány utálja a fajtáját és mélységesen szégyelli a putrilakó parazita többséget.


Nyilván a stricije vagy a fickója aranyfuxos, import 7-es BMW-s f..sztudja mibőlélős Lakatos Dongatto Vito Stallone

2019. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
#2.🤣🤣🤣🤣. Ez jó!
2019. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Én 1/8 részben vagyok cigány, szóval nem tudom ez nektek cigánynak számít e. Én magamat nem tartom annak, nem része az identitásomnak. Úgy vélem, hogy részben roma felmenőkkel rendelkező magyar ember vagyok és pont. De nem is tagadom le a dolgot, ha szóba kerül valahogy.


Mindenesetre nemigazán szeretnék echte cigány lánnyal összejönni. Ha ő maga normális akkor is tuti van pár bolond rokona aki belerondít a dolgokba. Nem velem történt eset, de láttam olyat is, hogy egy normálisnak látszó cigány nőt is elég volt egy kicsit ,,megkapargatni", hogy a vita során előjöjjön belőle a tipik putris hőzöngés, átkozódás.

Természetesen senkitől sem kérem el a családfáját, ha ismerkedésről van szó :) De be kell látni, hogy nem egy rövid folyamat egy cigány elmagyarosodása.


A prosti esetén meg valami olyan lehet a dologban, hogy a problémás/gusztustalan/ egyéb okokból nem kívánatos kuncsaftok jó része is cigány.

2019. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

4-es itt nem az a megoldás hogy a cigány magyarosodjon el ennyi erővel az Erdélyben élő magyarok is románosodjanak el mint kb a tavalyi év x faktor nyertesei ennyi erővel minek tudnak magyarul miért a magyar x faktorba jöttek?


meg gondolom megérthetnéd ha már benned is van cigány vér hogy ez mennyire rosszul esik amikor mindennek elmondják csak mert cigány!


a másik meg sok magyar családban is van sok fogyatékos degenerált barom vagy valamilyen alkohol/düh problémás egyén (ha valami jót el lehet mondani a cigány emberekről akkor az az hogy nem verik a családjukat részegen elemben az általános osztályomban több olyan magyar család volt ahol az apa részeges volt és bántotta a feleséget meg a gyerekeket is!)


a megoldás itt a tanulás, képzés, munka úgy gondolom a cigányok többsége már rendesen dolgozik és sok felső végzettséget szerző ember is van közöttük


de a kérdésre válaszolva vannak olyan magyar prostik akik csak külföldön DOLGOZNAK... szóval magyar emberrel nem csinálják


de például nekem sokkal jobban bejőnek az ázsiai lányok mint a többi etnikumi nő


de ez most teljesen random személyiségfüggő hogy kinek mi jön be

2019. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha valami jót el lehet mondani a cigány emberekről akkor az az hogy nem verik a családjukat részegen"


:Dddd


"munka úgy gondolom a cigányok többsége már rendesen dolgozik és sok felső végzettséget szerző ember is van közöttük"


More, ugyanabban az országban lakunk, vagy te Izlandról gondolkodsz? 😃

2019. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

,, nem az a megoldás hogy a cigány magyarosodjon el"

Valóban nem ez rá a legjobb szó. Mondjuk akkor civilizálódásnak vagy felzárkózásnak. Arra akarok utalni, hogy nem egy könnyű és gyors folyamat az ilyesmi környezetből feljebb törni. És mire ennek eltűnnek a nyomai a cigány identitás már gyakran el is veszik.


Egyébként nem hordok le senkit, csak azért mert cigány. Haverként vagy kollégaként egész jól ki lehet jönni némelyikükkel. Hogy kerülnék e velük ennél közelebbi viszonyba az más téma. Ehhez jobban ismerni kéne az adott ember hátterét. Mert hát azért lássuk be egészen más párkapcsolatban lenni valakivel, vagy csak hétvégén meginni vele egy sört.


Szerintem is egyre több cigány áll be dolgozni, tanulni ami pozitív dolog. Viszont felső vezetői pozícióban továbbra sem igazán láttam még egyet se, jó esetben is csak 1%-uk diplomázik és ők se lesznek mind felsővezetők. Persze nem lesz attól rosszabb ember senki, hogy nem diplomás/magas fizetésű, nem erre akarok utalni ezzel. Csak nem értem miért hivatkozol egy ennyire ritka jelenségre...

2019. máj. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
#5. Neked baj van a vezérlőben. Erdélyi magyarok? Dolgozó cigányok? Katyvasz az egész, amit írtál.
2019. máj. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos réteg miatt mindenkit egy kaptafa alá vesztek? Annyira felvagytok háborodva, hogy jaj ne altalanositsunk már, itt pedig pont ezt teszitek.

Én is cigány nő vagyok, de a putris cigányokat én is messziről kerülöm.

Meg kellene érteni, hogy nem mindenki egyforma.

2019. máj. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!