Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Ti mernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti mernétek párkapcsolatot kialakítani egy olyan nővel akinek bevallottan több egyéjszakát kalandja is volt?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért igen és ha nem, miért nem?! :)
2019. ápr. 20. 14:37
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
*Egy éjszakás. Elnézést! :)
2019. ápr. 20. 14:37
 2/38 anonim ***** válasza:
14%
Nem,azért mert kr.va+nem lenne hozzá gyomrom.Attól egyszer még meglehet fektetni,de ennyi.
2019. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
#2 lol, egyszer megfektetnéd, de őt lenézed, ha valakivel csak egyszer szexel. Az ilyen hímsoviniszta görényektől hányok.
2019. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne?

Ja, hogy mert amikor senkije nem volt, és összefeküdt mással, attól már biztos, hogy egy csalfa rüfke? Hát rohadtul nem. A két dolognak köze nincs egymáshoz. Szükségletei meg mindnekinek vannak.

2019. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#2, értem, tehát nálad is csak annak a nőnek van értéke aki szüzen adja magát neked. :D Vicc kategória.
2019. ápr. 20. 14:43
 6/38 anonim ***** válasza:
5%
3-ska,párkapcsolatra nem megbízható egy ilyen múltal rendelkező nő.
2019. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
11%
2-es,nem kell hogy szűzen adja magát.Nem mindegy hogy többszáz kannal volt együtt,vagy volt előttem két hosszútávú kapcsolata.Érzed a különbséget,nem?
2019. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%
Igen, bár engem nem érdekelne hány kalandja volt.
2019. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A múltat nem lehet megváltoztatni. Ha a nő oda van érted de mondjuk volt 20 egy éjszakása akkor nem kell neked? Elég érdekes gondolkodás, szerintem ezért is sok az incel...
2019. ápr. 20. 14:54
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem!


Kizárólag egy kolostorban, apácák között nevelkedett, 4 különböző orvos által igazolt szüzességű lányt vennék el, aki számára én lennék az első férfi, akit egyáltalán meglát, mert előtte képen sem látott férfitestet.

És minden dugás után visszavarratnám a szűzhártyáját!

2019. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!