Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéki nő vagyok, hol keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki nő vagyok, hol keressek párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vidéki nő vagyok 23 éves, itt közelben nem találok magamnak senkit, szórakozóhelyekre nem igen járok..
2019. ápr. 15. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
El kell költözni. Én azt csináltam.
2019. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Oké, hogy vidék, de milyen? Budapestinek az egész ország vidék, még a 200 ezres Debrecen is 😃


Szóval ha ilyen városban laksz, akkor van egy csomó hobbilehetőség, tanfolyam, amire el lehet járni, netes ismerkedésben is van lehetőség.


Egy utolsó putri zsákfaluból viszont menekülni kell! Ott nincs esély ismerkedni 🙁

Egyetlen kivétellel! Ha a családodé az az egyetlen nagy cég, ami a falu felét foglalkoztatja. Akkor viszont azt javaslom, hogy maradj, vegyél részt a cég életében, hogy majd egyszer átvehesd azt szüleidtől. Ehhez tanulni kell, levelezőn. Így péntek-szombaton suliban leszel, ki tudsz mozdulni egy városba, új embereket ismersz meg, akiken keresztül mégújabbakat, és így tovább...

2019. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja a vidéket nem ártana pontosítani. Budapestiek többségének a magyar nagyvárosok is vidéknek számítanak. De nagyon nem mindegy hogy Debrecenben/Győrben/Pécsen/Miskolcon stb laksz vagy egy 500 fős kis faluban.

Azért nagyobb városokban lehet ismerkedni baráok/ismerősök révén, tanfolyamokon, programokon, stb. Egy kis faluban azért jóval nehezebb. Ott nem biztos hogy érdemes maradni.

2019. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igen"putri faluról" van szó..
2019. ápr. 15. 09:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg az a minimum, hogy egy tanfolyamra, vagy hobbid miatt járj be a közeli nagyvárosba. Ott ismerkedj meg a társakkal, próbálj programokat szervezni velük, rajtuk keresztül új embereket megismerni. Ez így megy sajna.

Legjobb esetben meg tényleg a költözés, csak ahhoz munkahely is kell ott és a többi...

2019. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű de ez lesz a megoldás, más választás nincs.:/
2019. ápr. 15. 10:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Bárhol? Jellemzően a vidéki kis faluk közelében van valami nagyobb város, ahol koncentrálódik az élet. De ott a net is.
2019. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es igazat ír. Neten keress valakit, aki egy közeli városból van fent. Természetesen szűrnöd kell, hogy ki az aki normális.
2019. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Melyik megyében van az a falu?
2019. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
Most fakadjunk sírva mert nem találsz egy pénzes nagy apót a faludban? Mi van nem jók a bele való szakmunkás fiúk ?
2019. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!