Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan keressek olyan lányt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek olyan lányt, akivel nem szeretnék párkapcsolatot, csak beszélgetni és simogatni őt?

Figyelt kérdés

Nem is várok viszonzást és nem intim területeket simiznék, hanem például kar, láb, hát, has, arc.

Beszélgetni pedig csak simán egymás mellett feküdve, kézen fogva, bármiről.

Szerintetek van ilyesmire esély? Ti hogyan csinálnátok, hogy sikerüljön?


2019. jan. 11. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha rájöttél, akkor légyszíves szólni nekem is. Annyi különbséggel, hogy egy kis simi nekem is jólesne viszonzásként.
2019. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen. Egy szintén lány barátommal vagyunk hasonlóan, csak intimebb a dolog. Nagyon vonzódunk egymáshoz, de szerelmesek nem vagyunk.
2019. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek mély barátságból kell kiindulnia szerintem. #2 vagyok
2019. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs esélyed. A lányok úgysem hinnék el, hogy nem a kezeddel akarod simogatni, és nem a bőrüket. Inkább szenvednek, sem minthogy esélyt adjanak mindkettőtök boldogságára. Rosszhiszeműség, gyerekesség stb stb.


Egyébként én is örülnék egy ilyen gyengéd barátságnak. A szex nem annyira hiányzik, orgazmust magamnak is tudok csinálni.

2019. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elkezdesz beszélgetni lányokkal, és egyszer egyszer megsimogatod. Aztán egyre többször

Stb...

2019. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán vágytok ilyesféle dologra, lányok? Vagy inkább párkapcsolat?
2019. jan. 12. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!