Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti elítélnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elítélnétek egy férfit azért, mert nem akar rendes párkapcsolatot, csak szexre hajt a hölgyeknél?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megpróbálja beetetni,hogy érez valamit, kapcsolatot akar, stb es a szex után lelepik akkor szemet dolognak tartom.

Ha megmondja az igazat, hogy nem akar érzéseket csak szexet, lehet a lány is benne van.

2018. dec. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ösztönlény
2018. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Éljen, ahogy neki jó, bár én ilyennel nem szexelnék. Meg ne is ámítson senkit azzal, hogy többet akar.
2018. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az szerintem nem baj ha nem akar kapcsolatot, de szexet igen. abban az esetben, ha ezt közli az épp aktuális nővel is, vagyis nem eteti. ha így okés mindkettőnek akkor semmi gond.
2018. dec. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt tudom és benne vagyok akkor nem ,ha zavar akkor nem beszélek/találkozók vele többet ,de nem kell elítélni

16/L

2018. dec. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez a pasiknál megszokott. fura lenne ha akarna valamelyik is valami komolyat.
2018. dec. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt előre közli, akkor nem. Ha "elfelejti" megemlíteni, akkor igen.
2018. dec. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint ahogy előttem is mondták: ha ezt felvállalja, akkor nincs baj vele. Lehet, hogy most ilyen korszakot él, de lehet hogy eleve nem alkalmas, komoly kapcsolatra, ismerek ilyen embereket.

Egyébként nem ítélem el, de elég szomorúnak találom, ha ez hosszútávú dolog az életében.

2018. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!