Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer hiány van a nőkből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer hiány van a nőkből, akkor a legtöbb férfinak miért nem jók az idősebb nők?

Figyelt kérdés

Ez a puncihiány ez kb olyan mint a munkaerőhiány. A legtöbben sírnak, hogy nincsen munkaerő, de amikor megnézzük közelebbről a dolgot, akkor kiderül, hogy baromira válogat a munkaerőből, eddig vagy 50 jelentkezőt utasított el. Az egyik túl öreg, a másiknak nincs elég tapasztalata, a harmadik nem elég lelkes, stb.

Ugyanígy valóban a szingli 20-30 éves férfiak úgy látják mintha nő hiány lenne, de valójában nincs nőhiány, ha a társadalom egészét nézzük. Az már más téma, hogy a 70-es korosztályban van több nő, a 20-as korosztályban meg kevesebb mint ahány férfi. De akkor nem kellene igazodni a kereslet/kínálathoz? Vagy akkor miért mondják a társkeresésben sikertelen férfiak, hogy nőhiány/puncihiány van? 70 éves punci az van, és nincs is belőle hiány, csak a 20 éves punciból van hiány. De aki éhezik, az ne válogasson... Az egye meg a tegnapi kaját is.


2019. jún. 11. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
70%
Házasságban élünk közös lakásban :), mindkettőnknek van 1-1 gyereke korábbi kapcsolatból, tervezünk közöseket, köszönjük az érdeklődést és köszönöm a tanácsot is az egyértelmű fogalmazásról, remélem más kérdéseknél összefutunk, szép napot!
2019. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 érdeklődő63 ***** válasza:
üdvözlöm. köszönöm hogy bemutatta a családját mert ahogy írja családban él. szép is az. mondjuk én az esküvőktöl rosszul vagyok, a házasság meg távolról szép, így nekem inkább nem kell. de hát nem vagyunk egyformák ugye. délelőtt megnéztem az oldalt és azt gondoltam megsértődött azért nem ír és egy kis vita miatt megszakít egy barátságot. de szerencsére nem így történt és továbbra is a barátjának tekint. ez igazán kedves. remélem én is hogy más kérdéseknél összefutunk. utána meg valahol egy kávéra. bár nekem előtte is jó.
2019. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 érdeklődő63 ***** válasza:
rájöttem már ki Ön kedves asszonyom. amit a barátságról kávéról kislányos viselkedéséről írtam kérem felejtse el! viszlát!
2019. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!