Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer hiány van a nőkből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer hiány van a nőkből, akkor a legtöbb férfinak miért nem jók az idősebb nők?

Figyelt kérdés

Ez a puncihiány ez kb olyan mint a munkaerőhiány. A legtöbben sírnak, hogy nincsen munkaerő, de amikor megnézzük közelebbről a dolgot, akkor kiderül, hogy baromira válogat a munkaerőből, eddig vagy 50 jelentkezőt utasított el. Az egyik túl öreg, a másiknak nincs elég tapasztalata, a harmadik nem elég lelkes, stb.

Ugyanígy valóban a szingli 20-30 éves férfiak úgy látják mintha nő hiány lenne, de valójában nincs nőhiány, ha a társadalom egészét nézzük. Az már más téma, hogy a 70-es korosztályban van több nő, a 20-as korosztályban meg kevesebb mint ahány férfi. De akkor nem kellene igazodni a kereslet/kínálathoz? Vagy akkor miért mondják a társkeresésben sikertelen férfiak, hogy nőhiány/puncihiány van? 70 éves punci az van, és nincs is belőle hiány, csak a 20 éves punciból van hiány. De aki éhezik, az ne válogasson... Az egye meg a tegnapi kaját is.


2019. jún. 11. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%
Az egész aránytalanság alapjaiban megszűnne, ha ki lehetne iktatni ezt hogy a 40-45 éves férfiaknak "alapból jár" a 20 éves nő. Akkor is lenne néhány eltérő egyedi eset (sokkal idősebb a férfi, vagy a nő a párjánál), de összességében sok probléma megszűnne. Különben meg sokan hosszú távra terveznek ma is.
2019. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
48%

Igen, de kettőn áll a vásár. A 40 feletti férfiak hiába próbálkoznának, ha a 20 éves lányok nem nyitnának feléjük. De mint írtam, sokan szeretik a könnyebb utat választani. Egy 30-40 éves teljesen átlagos egzisztenciával rendelkező, közepesen vonzó férfi sokkal kényelmesebb életet tud biztosítani egy 20-22 éves lánynak. Ezt pedig sokan ki is használják, mert könnyebb beleülni a készbe, mint felépíteni szinte a nulláról.

Tehát a 20 éves lányok megtehetik, hogy bármilyen korú férfiak közül válogassanak, és meg is teszik. Ugyanígy a sikeres 40-es éves férfiak is.


Tényleg sokan terveznek hosszútávra, de fiatalon többen vannak, akik a mának élnek. Mire meg elszánnák magukat a hosszú távra, addigra már rendszerint kicsúsztak a korból.

2019. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néhány anyagias vagy kissé koraérett nő (a nők egy kis százaléka) idősebb pasit vadászik, de azzal van a gond hogy ezt az egészet egyes férfiak azoknak a nőknek a torkán is le akarják nyomni, akiknek esze ágában sincs még megnézni se egy sokkal idősebb férfit. És ehhez állandóan azt hozzák fel, mintha csak a nőnek kellene rohannia anyává válni, a férfinak meg nem kell rohannia apává válni. Pedig a gyereknek mind a két szülőjére szüksége van a további élete során, nemcsak az anyjára, és a termékenység is ugyanúgy csökken az átlag férfinél mint az átlag nőnél. Ezen kívül nem kellene arra alapozni a jövőt, hogy majd az özvegy anyukával a "kisfia" vagy "kislánya" foglalkozzon saját családalapítás helyett. Sőt, még ha nem is özvegy, nem fogja bírni a fiatalabb felesége programjait a férfi, a nő unatkozik és rászáll a gyerekeire, később meg meg is hal a férje, akkor még inkább. Ezen kívül azzal is szoktak jönni,hogy a férfiak nem öregednek, ami egy nagy marhaság, egyforma ez a két nemnél. Attól függ melyik mennyire van leterhelve.
2019. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pedig nekik lenne lehetőségük válogatni a 20 éves nők között.

2019. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
2019. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
72 százalék majd említsd már meg a beszélgetőtársaidnak hogy úgy válaszoljanak neked hogyha nem tetszik, azonnal szaladsz jelenteni az illetőt a moderátoroknak és törölteted a válaszát.ahogy az enyémet töröltetted. tudod ahogy szoktad. ja és ne mond hogy nem te voltál mert már a múltkor is ilyen "tisztességesen" viselkedtél ha emlékszel és a múltkor is beszéltünk erről. nos beszélgetni nem akarok meg nem is fogok veled nyílván csak jelezni akartam az észrevételemet.
2019. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem hogy én voltam az a 72 %, tegnap még 73 % voltam... :D Szerintem valaki másnak akartad ezeket mondani. Mindig változik fel le. Nem értem miért gyakorizol ha nem érted hogy változnak a százalékok, és ezen kívül rengeteg ember áll ugyanazon a százalékon. Abszolút nem szóltam soha hozzá egy "érdeklődő632 nevűhöz. Egyébként ha az zavar hogy úgy érzed rólad van szó, mert esetleg 63-ban születtél, akkor meg véletlenül érzed magad találva.
2019. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem érteni az értelmetlen lepontozásokat is. Most te pl, valakivel vitáztál nem tudom mikor a gyakorin, aki 72 % volt, ezután bárkit meglátsz aki 72%, annak beszólsz és lepontozod? Ezt egyébként mióta csinálod? Gondolom örülnek neki akiket pontozgatsz le, mert azt hiszed egy % egy emberhez tartozik. Hát igen, szerinted a gyakorin max 100 ember beszélget.:D Nem is értem hogy tanultál meg olvasni.
2019. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
72% engem gyakran minősítenek durva szavakkal a csajok . de soha nem pontozom pirossal még őket sem.így téged sem. tehát nők csak zöldet kapnak tőlem vagy semmit. ha bajom van megmondom nem pontozgatok mint egy lány vagy egy óvodás. nem a százalékról ismertelek meg hanem a hanghordozásodról. nem hinném hogy tévedek
2019. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tévedsz, mert ilyen nevűhöz én nem szóltam (bocs de nagyon fantáziátlan neved van, láttam máshol is de nem szóltam hozzá kommentedhez)

Az meg hogy hangnemből következtetsz, arról annyit, hogy pl mikor 73% voltam, néha meglepődtem mert olyanokat olvastam más ugyanolyan %-tól, amit kb pont ugyanúgy mondtam volna én is. Vannak hasonló stílusú emberek, és amit te csinálsz az találgatás egyébként azok akik azt hiszik hogy ők mennyire meg tudják mondani néhány dolog alapján hogy milyen a másik ember(akár jó akár rossz vélemény), az ilyet nem tudom komolyan venni mert nagyon gyakran szoktak tévedni a való életben is.

2019. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!