Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer hiány van a nőkből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer hiány van a nőkből, akkor a legtöbb férfinak miért nem jók az idősebb nők?

Figyelt kérdés

Ez a puncihiány ez kb olyan mint a munkaerőhiány. A legtöbben sírnak, hogy nincsen munkaerő, de amikor megnézzük közelebbről a dolgot, akkor kiderül, hogy baromira válogat a munkaerőből, eddig vagy 50 jelentkezőt utasított el. Az egyik túl öreg, a másiknak nincs elég tapasztalata, a harmadik nem elég lelkes, stb.

Ugyanígy valóban a szingli 20-30 éves férfiak úgy látják mintha nő hiány lenne, de valójában nincs nőhiány, ha a társadalom egészét nézzük. Az már más téma, hogy a 70-es korosztályban van több nő, a 20-as korosztályban meg kevesebb mint ahány férfi. De akkor nem kellene igazodni a kereslet/kínálathoz? Vagy akkor miért mondják a társkeresésben sikertelen férfiak, hogy nőhiány/puncihiány van? 70 éves punci az van, és nincs is belőle hiány, csak a 20 éves punciból van hiány. De aki éhezik, az ne válogasson... Az egye meg a tegnapi kaját is.


2019. jún. 11. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
38%

"Apukám nem huszonéves nőket bámul nyalcsorgatva..."

Apukád is megnézi a huszonéves csajokat. Nyilván ezt nem veled vagy anyuddal osztja meg és normális, kulturált férfi ezt nem is feltűnően teszi. A "vadászösztön" viszont egyetlen férfiból sem hal ki attól, hogy kapcsolatban él és gyereke van, csupán tud rajta uralkodni. Megnézi, nyugtázza hogy "csinos, szemrevaló a lány" és tovább megy. Egy szép fiatal nő látványa minden egészséges, szexuálisan aktív férfi figyelmét felkelti és tetszik vagy sem, a természet alkotta így az embereket. A fiatal, szexuálisan aktív, ezáltal valószínűsíthetően termékeny nők nem a hőségriadó miatt öltöznek kihívóan (akkor sem, ha ezzel maguk sincsenek tisztában), a férfiak pedig nem azért nézik meg őket, mert 50 évesen mindenáron meg akarják csalni a párjukat.


"Ti milyen alapon hívjatok puncinak a nőket? Anyádat is úgy hívod?"

Gondolom feleslegesen kérek erről is egy idézetet, igaz?

2019. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
39%
Ja, nem te írtad konkrétan a punci szót, hanem egy másik kommentelő, akitől idéztél. De azon nem akadtal ki, igaz?
2019. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
25%
A kérdező írta, akiről azt sem tudjuk, hogy nő vagy férfi. Egyébként én is elítélem az ilyen megszólításokat mindkét részről.
2019. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
39%

Megnézi és továbbmegy... Aha, hogyne. Vigyorog, cuppog, megjegyzéseket tesz. És érdekes, mind ez az 50+ korosztaly vagy inkább 60.


Nyugi, apám a hasonló korú párjával él. De nem hinném, hogy huszonéves csajoknak szólogat be, valahogy. Nem nevetteti ki magát.

2019. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 érdeklődő63 ***** válasza:
17%
19/27* ha egy lánynak a reményvesztettség sötét szemüveget illeszt a tudatára akkor az a lányban egy negatív irányultságú értékrend váltás történik. ami eddig tetszett az közömbös lesz, ami közömbös volt az ellenszenves, ami ellenszenves az meg undorítóvá válik számára. talán ezért látod ilyennek a környezetedet. próbáld meg azt, hogy egy sötétzöld, levelektöl roskadozó fa koronájában ne a sötétet lásd meg először hanem a zöldet. ha ezt eléred akkor a reményvesztettség szemüvege magától hullik a semmibe. és a világ sem lesz talán olyannyira undorító számodra mint amilyen most.
2019. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
25%

Az a baj, hogy egy jelentős kisebbség alapján ítéled meg a komplett férfi társadalmat.


Gondolj bele: reggel mondjuk suliba menet, az évszaknak és az időjárásnak megfelelően lengébben öltöztél. Mondjuk út közben 2-3-5 ilyen 50 feletti cuppogós, megjegyzéseket tevő férfival találkoztál. Na de hol vannak a többiek? Szerinted a többi férfi nem nézett meg? Dehogynem, csak őket észre sem vetted, mert nem bunkó módon feltűnően csinálták. Több 10, esetleg 100 férfiról van szó. És itt jön a csavar: ők semmiféle nyomot nem hagytak benned, talán fényképről sem ismernéd fel őket, ellentétben a beszólogatókkal. Magyarul részben elérték a céljukat, felfigyeltél rájuk, bár nem jöttek be neked. Viszont biztos lehetsz abban is, hogy ezt nem csak úgy szórakozásból csinálják és lesz olyan nő, akinél célravezető lesz.


"Nyugi, apám a hasonló korú párjával él. De nem hinném, hogy huszonéves csajoknak szólogat be, valahogy. Nem nevetteti ki magát."

Pont ezt írtam én is. Nem szólítgatja le őket és nem is akarja a párját megcsalni, de biztos lehetsz benne, hogy a fiatal, szép lányokat ő is megnézi, ezzel pedig semmi rosszat nem tesz és nem is nevetteti ki magát.

2019. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
20%

Így van. Én egyébként nem tartozok ehhez a korosztályhoz, nem tudom, hogy mi alapján könyvelted ezt el, kedves 73%-os lány. Meg azt, hogy én is ilyen szavakat használok, a nőkre, hogy "punci", ezt honnan a fenéből veszed? És nem is védem az ilyen beszólogató embereket én sem. De ahogyan írtam, ez a stílus a te részedről is tűrhetetlen. Tehát kétoldalú a dolog.


Nekem nincsen párom és gyerekem, de nem is szólogatok be, viszont azt nem tagadom, hogy nekem is ezek a legfiatalabbak tetszenek a legjobban, de én is csak megnézem őket csendben. Pedig ha valakinek, hát nekem lenne okom beszólogatni a helyzetem miatt, de nem vagyok ilyen.


Meg mi az, hogy "nyálcsorgatás"? Miféle lenéző szöveg ez? És ezt már sokadszor olvasom itt fent az oldalon. Ilyen a genetika, a természet, enélkül már rég kihalt volna az emberiség! Ahogyan írta valaki korábban egy másik kérdésnél, hogyha a nőkben is úgy dolgoznának a hormonok, mint a férfiakban, akkor nem így viszonyulnának ehhez a dologhoz.

2019. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó! Sok minden fejben dől el. Ezt gondolom te is belátod, mert egy idő után nem vonzódsz ahhoz,aki belsőre nem tetszik. Ezen kívül nem vonzódsz hugodhoz, unokahugodhoz, unokatestvéredhez sem. A huszonévesek utáni nyálcsorgatás is csak egyes férfiakra jellemző, általában azokra akik felsőbbrendűnek gondolják magukat, van aki csak megnézi hogy szép, mint ahogy ezt megállapítja a testvéréről is, de nem kezd ki vele.
2019. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
66%

Különben meg akik elveszik/megveszik a 20 éves nőt 40-45 éves férfiként, pont az ő feleségük lesz magányos 70 évesen, mert addigra ők meghalnak. De ez hogy a feleségük, akit elvileg "szeretnek", mit fog csinálni 50-60-70 éves kora fölött, az már valahogy nem érdekli őket.

Meg az se hogy a hoppon maradt 20 éves fiúk miről beszélnek. Meg az se hogy azért az átlag nőnek csak vonzóbb már a saját korosztálya.

2019. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:

"Különben meg akik elveszik/megveszik a 20 éves nőt 40-45 éves férfiként, pont az ő feleségük lesz magányos 70 évesen, mert addigra ők meghalnak. De ez hogy a feleségük, akit elvileg "szeretnek", mit fog csinálni 50-60-70 éves kora fölött, az már valahogy nem érdekli őket."

Ez mind nagyon megható, de az emberek ma már (sajnos) nem terveznek hosszútávra. Sem a férfiak, sem a nők. Nekem sem tetszik, de ez van. Az egyetlen cél, hogy "NEKEM legyen jó, ÉN legyek boldog, ÉN legyek sikeres és mindezt a lehető leggyorsabban, legkényelmesebben". Nem csak a párkapcsolatok terén, egyéb dolgokban is. Kell az az új telefon, mert bár a réginek semmi baja, de ezen már 3 kamera van, így sokkal jobb képeket tudok kirakni a közösségi oldalamra az egyébként teljesen jelentéktelen életemről. Vagy kell az az új elektromos vagy hibrid autó, mert ettől királyabbnak tűnök, őőő izé, felelősséget érzek a természet iránt.


"Meg az se hogy a hoppon maradt 20 éves fiúk miről beszélnek. Meg az se hogy azért az átlag nőnek csak vonzóbb már a saját korosztálya."

Ez oda-vissza működik. Szerinted hány olyan 40 feletti nő aggódik azon, hogy a 30-as párját "lefoglalva" egy 30-as nő hoppon maradt miatta?

2019. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!