Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer hiány van a nőkből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer hiány van a nőkből, akkor a legtöbb férfinak miért nem jók az idősebb nők?

Figyelt kérdés

Ez a puncihiány ez kb olyan mint a munkaerőhiány. A legtöbben sírnak, hogy nincsen munkaerő, de amikor megnézzük közelebbről a dolgot, akkor kiderül, hogy baromira válogat a munkaerőből, eddig vagy 50 jelentkezőt utasított el. Az egyik túl öreg, a másiknak nincs elég tapasztalata, a harmadik nem elég lelkes, stb.

Ugyanígy valóban a szingli 20-30 éves férfiak úgy látják mintha nő hiány lenne, de valójában nincs nőhiány, ha a társadalom egészét nézzük. Az már más téma, hogy a 70-es korosztályban van több nő, a 20-as korosztályban meg kevesebb mint ahány férfi. De akkor nem kellene igazodni a kereslet/kínálathoz? Vagy akkor miért mondják a társkeresésben sikertelen férfiak, hogy nőhiány/puncihiány van? 70 éves punci az van, és nincs is belőle hiány, csak a 20 éves punciból van hiány. De aki éhezik, az ne válogasson... Az egye meg a tegnapi kaját is.


2019. jún. 11. 18:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
sajnálom nem győztél meg. úgy kezdődött hogy írtál egy választ arra reagáltam utána 10 perc múlva eltünt amit írtam kitörölték, majd újabb 10 perc múlva te ísmét írtál egy választ. kicsit túl sok a véletlen. de mindegy ezen nem fogok tovább agyalni. ha te voltál ha nem az utolsó 3 válaszodra zöldet nyomok. hadd kompenzálja azt amit ismeretlenek pirossal minősítettek és lehúztak 73 ról 72 re. valószínű olyan pontozgat le rendszeresen akivel azonos véleményen vagy még az is lehet beszélgettek. ő meg ezzel szórakozik úgy van vele hogy biztos azt hiszed én voltam. de amint írtam, ezt felejtsd el.
2019. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
69%
Amit itt ennél a kérdésnél hozzászólásod jelentettem, és törölték is utána vagy 5 perccel, az olyan is volt, azért törölték, azt biztos hogy nem nekem szántad. Össze-vissza kevered a %-ok alapján az embereket, valami ilyen volt hogy buliból jött valaki, meg hogy ilyen bulik olyan bulik, és semmi egyéb nem volt benne csak sértegetetted az illetőt, és valami korábbi beszélgetésre utaltál vissza. (?) nem csoda hogy törölték is azonnal. Nekem is volt hogy válaszomat törölték régebben. De ez a vacak sértődékeny stílus amit nyomatsz már tényleg fárasztó, engem nem érdekel kit pontozol fel-le, ezen problémázol már mióta. Ne keverd a felhasználókat.
2019. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
végül is érdemes volt problémázni mert csak elismerted hogy te jelentettél miközben ez ellenkezőjét bizonygattad eddig. azt hiszem elszóltad magad. engem nem lep meg mert tudtam. megismertelek hogy az vagy aki a múltkor is jelentett ezt most már nem tudod kimagyarázni. egy csajt is töröltettél aki egyetértett velem és alatta volt a válasza az enyémnek, egyszerre törölték mindkettőt.amúgy most is felpontoználak ahogy az előbb tettem. természetesen harag sértődés nincs bennem már csak azért se mert úgy viselkedel mint egy 10 éves kislány. és ugye kislányokra nem haragszunk. meg nagyokra sem. úgyhogy jó babázást délutánra!
2019. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
69%
"ez ellenkezőjét bizonygattad eddig" hát te beteg vagy :DD sehol nem mondtam az ellenkezőjét. De szerintem csak hőgutát kaptál, figyelj, mi lenne ha nem szólnál hozzám, hanem esetleg majd akkor ha hűvösebb lett, kipihented magad, mert így még olvasni se tudsz. Kérlek, ha nem tudsz koncentrálni akkor inkább addig ne kommenteljél. /kommenteljen, lehet magázódni kellene :)
2019. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
69%
Csak az Ön kommentjét jelentettem, mást nem :) Mert teljesen tévesen szólt hozzám, és valakivel vitatkozott mint most a "kislány" meg a "babázás", csak akkor valami "bulizás" volt benne, amit így elképzelt a hőguta közben:) Meg azt képzelte velem már itt társalgott a gyakorin. De nem, de amúgy ezek alapján nem irigylem azt a másik 72 %-ost sem akivel beszélt :)
2019. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 érdeklődő63 ***** válasza:
a magázódást elfogadom mivel e tekintetben mindíg a nő kívánsága a döntő. nos 66 os válaszomban arra figyelmeztettem a válaszírókat hogy vigyázzanak mert Ön valószínű jelentgeti azokat akiknek a válasza nem nyeri el a szimpátiáját. ezek után 67 es válaszát úgy kezdi: nem hiszem hogy én voltam az..... majd jön a 72-es válasza amiben kijelenti az ellenkezőjét, vagyis hogy ön jelentett engem, ezután pedig következik a 74 válasza, amiben azt írja:sehol nem mondtam az ellenkezőjét. nos a 67 es az ellenkezője a 66 os-nak hiszen kijelenti hogy nem hiszi hogy Ön volt, magyarul kijelenti nem Ön jelentett. nem tudom mennyire bonyolult ezt megérteni, remélem sikerül mert egy világos érthető cáfolata az állításának. a meleggel egyébként semmi bajom mindig jól bírtam és szerettem. ha önnek zavaró, mert gondolom ebből jutott eszébe, javasolnák valami könnyű vékony rövid ruhát egész napi viseletre, otthonra meg még annyit sem. jobb lesz a közérzete próbálja ki. a válaszaira pedig ment a zöld
2019. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
100%
"Nem én voltam", ez azt jelentette, hogy nem én voltam az a 72%-os személy, akinek beszólt uraságod. Istenem, micsoda szerencsém volt eddig, hogy ilyen csekélyértelmű medvebocsok nem írogattak nekem itt. Egyébként engem nem zavar ha oda nem illőt írok és valaki jelenti a kommentem a behajtani tilos táblával(ami erre való), és törlődik a kommentem, máskor jobban átgondolom mit írok ennyi.
2019. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül ostoba és fárasztó ember maga. Értse már meg a nulla agyával, hogy azért írtam hogy "nem én voltam", mert valakivel összekevert abban a kommentben amit jelentettem.


Arra szeretném megkérni tisztelt uram, bármilyen munkája is van, kérje meg a munkáltatóját, hogy ezentúl azért fizessen önnek ha nem csinál semmit. Képzelem miket ronthat el még a munkájában és életében, ha egy kommentet nem képes értelmezni. Velem ne udvariaskodjon, használja az agyát. Nem bírom az ilyen mézes mázas kavaró alakokat.

2019. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 érdeklődő63 ***** válasza:

értem. nos akkor leírom hogy kellet volna megfogalmaznia hogy ne legyen félreérthető a mondanivalója. tegező megszólítás formába írom mert emlékszik, akkor még tegeződtünk

tehát: nem hiszem hogy én voltam az a 72% os válaszíró akiről azt állítod hogy a múltban több alkalommal jelentett és töröltetett.nem ismerem a neved tehát nem is kértem szankciót ellened. én csak ennél a kérdésnél beküldött, egyetlen válaszodat töröltettem mert felháborított a hangneme és úgy éreztem megsérted vele a kérdés kiíróját ezért kértem az eltávolítását amit a gyk moderátorai teljesítettek. nos ennyit kellet volna írnia, nem lett volna különösebben bonyolult. javaslom, máskor próbáljon az egyértelmű megfogalmazásra törekedni és elkerüli az ilyen félreértéseket. azt nem javaslom hogy törlés lehetőségével ne éljen hiszen joga van hozzá. és azt is leírtam hogy önnek miért van ehhez joga ha emlékszik vagy visszaolvassa. ez a véleményem most is áll. jó éjszakát! álmodjon szépeket!

2019. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 érdeklődő63 ***** válasza:
fenti válaszomat vegye elismerésnek hogy én értettem félre a mondandóját. nem Ön hibázott, a fogalmazására tett utalásomat csak baráti jó tanácsként írtam! ezzel végleg lezárható az hogy ki mit mondott miért. és ha már ilyen , szinte baráti kapcsolat alakult ki közöttünk beszélgessünk másról, mondjuk a párkapcsolatokról! Ön például házasságban él?
2019. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!