Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj ha egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy férfinak igényei vannak és ezért inkább egyedül marad minthogy olyan nővel összejöjjön akiben nincs meg az a plusz?

Figyelt kérdés

Érdekes módon ahoz képest hogy eléggé el vagyok hízva akartak már vékony csinosnak mondott nők is többet, állítólag fantasztikus személyiségem van de nem éreztem azt a pluszt... ezért a randin elutasítottam őket.

De nekem kell az a plusz kémia és az nagyon nehezen jön egy intelligens embernél. 36 éves vagyok lassan és eddig csak egy ilyen nő jött velem szembe.

Kollégák barátok családom mind mind mondogatja hogy találjak már valakit, alapítsak már családot, egyedül fogok maradni stb stb...

Nem értem ezt miért erőltetik a nőket rám? Egyszerűen egyedül is boldog lehet egy ember. Persze jó kapcsolatban is de csak akkor ha megvan az a plusz az a kémia és bizony lehet Palvin Barbi is egy nő ha nincs meg a kémia ignorálni fogom..


2019. jún. 11. 07:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi kell neked ahhoz, hogy meglegyen a kémia?
2019. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, kérdező. Lehet, hogy csak te tartod olyan "fantasztikusnak" a személyiséged. A válaszaid alapján inkább fantasztikusan primitív vagy .
2019. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinak, egy másik férfit édesemnek hívni, az nem igényességre utal... :D
2019. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Erik a búza. Lassan aratás. 31F
2019. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

A kémia általában a testi vonzalomra van értve...te azt mondtad, találkozol vonzó nőkkel, szóval lehet, hogy inkább a személyiségükkel volt eddig bajod nem ?

32/f

2019. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem baj. Ki mondta hogy csak a nőknek lehetnek elvárásai? El ne hidd ezt a bullshitet. Akkor se ha érvek híján kínjukban lebuz1znak a naplopó hárpiák. Elég szarul érinti őket az igazság.
2019. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!