Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj ha egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy férfinak igényei vannak és ezért inkább egyedül marad minthogy olyan nővel összejöjjön akiben nincs meg az a plusz?

Figyelt kérdés

Érdekes módon ahoz képest hogy eléggé el vagyok hízva akartak már vékony csinosnak mondott nők is többet, állítólag fantasztikus személyiségem van de nem éreztem azt a pluszt... ezért a randin elutasítottam őket.

De nekem kell az a plusz kémia és az nagyon nehezen jön egy intelligens embernél. 36 éves vagyok lassan és eddig csak egy ilyen nő jött velem szembe.

Kollégák barátok családom mind mind mondogatja hogy találjak már valakit, alapítsak már családot, egyedül fogok maradni stb stb...

Nem értem ezt miért erőltetik a nőket rám? Egyszerűen egyedül is boldog lehet egy ember. Persze jó kapcsolatban is de csak akkor ha megvan az a plusz az a kémia és bizony lehet Palvin Barbi is egy nő ha nincs meg a kémia ignorálni fogom..


2019. jún. 11. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Azert baj, mert utána évekig itt nyekeregsz, hogy szerezz nőt, és miért ciki 67 évesen szűznek lenni.

Csináld csendben, magadban, és kész.

2019. jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Nem vagyok szűz édesem...., elég sok nővel voltam...
2019. jún. 11. 07:27
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

szerintem egyre többen kezdenek rájönni, hogy nem baj


(pénzed is megmarad :D)

2019. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem baj. Én nő vagyok és ugyanígy vagyok vele - vagy a mindenben megfelelő partner, vagy senki. Bár én ehhez még jól is nézek ki, nem csak az arcom nagy :D
2019. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi, ha nő lennél, már kapnád az ívet ezerrel a szűzfiúktól meg a mindenkitől is, mer’ mi az, hogy egy potenciális puncit megvonsz tőlük atttttyaúristenhogyképzeledhogyrendelkeznimerészelsz magad ès a tested felett, hisz az köztulajdon, nekik járna...

Nah szal férfiként viszonylag könnyebb a dolgod, hisz csak a közvetlen környezeted bhasztat, az még elviselhető. Ennek ellenére nyilván bekaphatják, nem is értem, milyen baràtok azok, akiknek nem tudod az arcába mondani, h mi a szitu, le lehet kopni. A család már kicsit nehezebb falat, hiszen őket nem választjuk, de a kérdésedben nem írtad, hogy akár egyszer is elmagyaráztad volna a totál normális és reális hozzáállásodat a témához, szal mindenekelőtt ezzel kezdeném...

2019. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azért nem találod a nőknél a kémiát, mert itt "édesem" - nek nevezed a pasi(ka)t...
2019. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
LOL
2019. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Abszolút nem vagyok meleg.. fujj....
2019. jún. 11. 08:19
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

#8:

Te írtad...

Lehet latens homoszexualis vagy.

2019. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Tehát ha egy férfinak igénye van akkor már meleg...
2019. jún. 11. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!