Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó hatással lehet az életemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó hatással lehet az életemre és a társkeresésre ha törlöm magam facebookról?

Figyelt kérdés

Igazából, nekem már régóta nincs fent hírfolyam (töltöttem le alkalmazást). Viszont ugye a keresőt látom, és sokszor szoktam csajokra keresni. Van akire irogatok is, és ez nagyon rosszat tesz az önbecsülésemnek, hogy nem válaszolnak teljesen depressziós vagyok emiatt.


Igazából, én összesen 2 emberrel beszélgetek napi szinten, plusz 2-3 haver akikkel ha 2 hetente egyszer.

Az összes többinek ezen kivül a 95%-a ilyen hogy ráírok egy lányra aztán semmi válasz vagy kioffol. A maradék 5% pedig hogy beszélgetünk vagy a semmiről, vagy beszélgetünk de van csávója és csak panaszkodik, vagy naponta 2 szer ír valamit, én meg itt várom a válaszokat mint valami hülye...


Azt nem tudom melyik lenne a jobb hatással a hangulatomra, józan ész azt diktálja hogy így sincs semmi esélyem, de legalább megvan az illúzió, ugyanaz mint amikor a sok buta ember veszi a lottót. Tudja hogy esélye nincs de mindig megveszi. Én az időmmel fizetek ezért az illúzióért.


26 F



#Facebook #közzösségi média
2019. máj. 29. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem írtam rá facen senkire anélkül, hogy előtte ne talkoztunk volna és élőben nem ismerem. Rám sem írt sohase ki. Igazából jól meglennek face nélkül is.
2019. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a facebookal van a baj, hanem azzal, hogy társkeresőnek használod. Nem az. Oda az emberek nagyrészt azért mennek, hogy tartsák a kapcsolatot az ismerőseikkel. A legtöbb idegen lány ZAKLATÁSNAK éli meg, hogy ráírsz és nem fognak pozitívan reagálni, főleg, hogy már rengeteg rossz tapasztalatuk volt a neten. Ezen kívül senkinek sem vonzó a görcsös, kétségbeesett, függő ember. Téged nem egy lány személyisége érdekel, csak az, hogy legyen rajta lyuk. Ha nem így lenne akkor nem írnál rá mindnekire válogatás nélkül. Senki sem szereti ha így állnak hozzá. Szóval igen, szerintem a te esetedben jó lenne ha letörölnéd magad. Ha annyira párt akarsz keresni, miért nem társkeresőre iratkozol fel??

Különben meg képzeld nem minden lány él a facebookon és posztolja ki az életét, tehát simán lehet, hogy olyan lánynak is van barátja, akinek nem jelzi a facebook.

2019. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd végig az előző 3 választ! Attól, hogy a kacsa nem tud úszni, nem a víz hülye. A facebook arra lett kitalálva, hogy a meglévő ismerőseiddel tartsd a kapcsolatot NEM társkeresésre. Teljesen normális, hogy a lányok nem reagálnak / finoman elutasítanak - az, hogy te facebookot használod társkeresőnek, nem az.


Az sem egészséges, hogy ennyire görcsös vagy. Két dolgot tudok ezzel kapcsolatban mondani:

1. Igaza van az előzőnek, neked mindegy, csak lyuk legyen rajta. Gusztustalan, visszataszító hozzáállás és nehezen hiszem el, hogy te sem fanyalogsz a "tartsak egy egész disznót 20 centi kolbászért?" jellegű elmés megjegyzésekért, ami hasonló szintje a másik nem tárgyiasításának.

2. Te kivel tudnád magad elképzelni tartós párkapcsolatban? Egy kiegyensúlyozott, mosolygós csajszival, akinek vannak hobbijai, barátai, önálló, magabiztos és mindemellett fülig szerelmes beléd vagy egy önbizalomhiányos, labilis csajjal, aki piócaként ragaszkodik, az önbizalomhiányából adódóan féltékeny, hisztis?

Szóval kedves kérdező, te most nagyon nem vagy vonzó, még élőben sem (ahol normál esetben sokkal több esélyed lenne, mert nem csak egyetlen kép alapján ítél az ember). Ahhoz, hogy reális esélyed legyen a boldogságra, magadat kellene rendbe tenni, utána esetleg lehet társkeresésen gondolkodni. Ha ebben neked segítség az, hogy letörlöd magad a facebookról, akkor csináld!

2019. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!