Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó hatással lehet az életemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó hatással lehet az életemre és a társkeresésre ha törlöm magam facebookról?

Figyelt kérdés

Igazából, nekem már régóta nincs fent hírfolyam (töltöttem le alkalmazást). Viszont ugye a keresőt látom, és sokszor szoktam csajokra keresni. Van akire irogatok is, és ez nagyon rosszat tesz az önbecsülésemnek, hogy nem válaszolnak teljesen depressziós vagyok emiatt.


Igazából, én összesen 2 emberrel beszélgetek napi szinten, plusz 2-3 haver akikkel ha 2 hetente egyszer.

Az összes többinek ezen kivül a 95%-a ilyen hogy ráírok egy lányra aztán semmi válasz vagy kioffol. A maradék 5% pedig hogy beszélgetünk vagy a semmiről, vagy beszélgetünk de van csávója és csak panaszkodik, vagy naponta 2 szer ír valamit, én meg itt várom a válaszokat mint valami hülye...


Azt nem tudom melyik lenne a jobb hatással a hangulatomra, józan ész azt diktálja hogy így sincs semmi esélyem, de legalább megvan az illúzió, ugyanaz mint amikor a sok buta ember veszi a lottót. Tudja hogy esélye nincs de mindig megveszi. Én az időmmel fizetek ezért az illúzióért.


26 F



#Facebook #közzösségi média
2019. máj. 29. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy elhatározod, hogy barlangban fogsz élni, és homokba dugod a fejed attól neked nem lesz jobb.


Szerinted miért nem akarnak veled kapcsolatot? Talán sz..r a külsőd? Milyen a külső kisugárzásod? Milyen kép van fent rólad? A hibáidat folyamatosan javítod?


A fb is egy lehetőség arra, hogy ismerkedj, tágítsd a tudásod, világlátásod, tájékozódj.


De azt csinálsz, amit akarsz. Nekem a fb az életem része, mert a munkámhoz hozzátartozik. Kapcsolatokat tartok fent nemcsak párommal, hanem sok mindenkivel.


FB nélkül is élnek emberek, azt csinálsz, amit akarsz, a te életed, a te döntésed, a te felelősséged.

2019. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Törölni felesleges magad, de ne írj rá random lányokra. Ha ismerkedni szeretnél inkább a téged érdeklő témákkal kapcsolatos csoportokba lépj be és ott légy aktív kommentszekcióban, így hamarabb kiderül, hogy ki az aki hozzád való. Ez persze nem garancia, ne görcsölj rá, igyekezd poénosan venni, ha nem működik ne erőltesd és NE ÍRJ foglalt lányokra.


Mind emellett tudom hogy nehéz élőben ismerkedni, de igyekezz ott is minél nagyobb/több társasági összejövetelen rèszt venni és ott is ismerkedni. A szórakozó helyen odamegyek egy random lányhoz módszer naaaagyon ritkán működik :)

2019. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elküldhetem privátban a profilomat.

Azt mondják jól nézek ki, de az idegesség, szomorúság látszik rajtam (ez élőben nem a facebook)

2019. máj. 29. 19:26
 4/13 A kérdező kommentje:

hidd el nem bírom ki.

tudod egy dohányos sem akar tüdőrákos lenni, mégis egyszerűen csinálja vagy aki a félkarúba dobálja a fizetését.

úgy vagyok vele, hátha ő az igazi. hátha ő normális lesz és egyéb bull shitek. aztán leesek a földre. és utána előlről az egész másik nővel.

foglalt lányokra nem írok.

2019. máj. 29. 19:30
 5/13 anonim ***** válasza:

"tudod egy dohányos sem akar tüdőrákos lenni, mégis egyszerűen csinálja vagy aki a félkarúba dobálja a fizetését."

Őket függőknek nevezzük. A dohányzásról könnyebb leszokni, még segítség nélkül is. A szerencsejátékfüggőség leküzdéséhez meg szakember szükséges.


Ezt azért ne hasonlítsuk már össze a te problémáddal.

Előbb fogalmazd meg nagyon pontosan magadnak, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak és csak erre összpontosíts. Vonzd be magadnak a megfelelő párt.

Foglalkozz önismerettel, önfejlesztéssel, önszeretettel.

Ha látszik rajtad, hogy szomorú vagy, akkor mégis mit vársz? Hogy majd tárt karokkal akarnak majd téged a lányok? A szomorúság a belső lelkivilágodat tükrözi.

2019. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jó de az azért nem egészséges hogy hazaérek mondjuk 8 ra eltervezem, hogy lefürdök és csinálok vacsorát.

Aztán 3-4 órán át nyomom ezt a hülyeséget. Utána csak valami kész és egészségtelen kaját eszek vagy valami édességet, gyors lefürdök és alig alszok.

Igazából a munkán kivül semmi más nincs ami úgy motiválna, hogy na akkor keljek fel a gép elől és indulás.

2019. máj. 29. 19:43
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon jól teszed ha letörlőd! Az első hozzá szóló az egy erősen függő ember már , te viszont felvetetted a kérdést és látod a rossz oldalát ami nem 100%- os függőséget jelent de elrabolja az idődet . A hírek olvasását meglehet oldani másképpen is ahogy a valóban közeli ismerősökkel való kapcsolat tartást is ! Veled egykorú férfi vagyok , hasonlóan gondolom , hogy ettől a mérgező f*tól meg kell szabadulni.
2019. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony függőség. Főleg ahogy leírtad hogy, hogy eltervezel valamit de inkább erre szánod minden időd (haszontalanul, elpocsékolva) mert nem tudod megállni, hogy ne. Én is csak onnan tudom, mert nekem is van egy ilyen függőség szerű az anonim chat oldalakkal és a vége már az, hogy teljesen kiábrándult és elkeseredett lettem... szóval nem éri meg. En próbálom elterelni a figyelmem
2019. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Élj egy picit valódi életben
2019. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem sok embert ismerek akinek párkapcsolat a lett úgy hogy ráírt vkire facebookon. Vannak társkeresésre kitalált applikációk, vagy oldalak. Én tinderen ismertem meg a mostani párom, de van akinek a badoo is bejött, meg van egy csomó oldal amit ki lehet próbálni, szerintem nagyobb az esély rá mint facen. Jó, mondjuk én lány vagyok.

Lehet hogy le leszek pontozva, de számomra nagyon idegesítő amikor vki bejelől fbn úgy hogy nem is ismer, és rámír hogy tetszek neki, főleg ha 20-szor válaszolom hogy van barátom és még mindig nyomul.

2019. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!