Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlhajtom magam, besokalltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlhajtom magam, besokalltam, lehet, hogy meg kéne kicsit állni és inkább a társkeresésre fókuszálni?

Figyelt kérdés

20-on éves férfi vagyok, az utóbbi időben másból sem áll az életem, mint hogy több műszakban hajtom a melót, befektetek, gyűjtöm a pénzt, hogy majd egyszer ha családot alapítok, akkor minden feltétel adott legyen.

Most valahogy rám jött egy besokalás...Elvégre ez a sok minden amit gyűjtök és tervezgetek, amiért keményen dolgozok, ez a sok felhalmozott dolog mit sem ér, ha nincs társam. Mit javasoltok?


2019. jan. 16. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is legyen valami hobbid, bármi, ami kikapcsol munka mellett. Rajtam legutóbb az segített hasonló helyzetben, hogy lett egy kutyám. Ha nem tudsz lazítani munka mellett, akkor a társkeresésben is görcsös leszel, ami viszont csak hátráltatni fog.
2019. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hetente kéne néhány szabadnap, amikor kikapcsolódsz és szórakozol, csajozol.
2019. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nem találsz olyan nőt, akivel látsz jövőt addig nyugodtad dolgozz keményen. Persze csak ha amúgy szereted csinálni. Semmi értelme megnyoorítani magadat egy olyan melóval amit utálsz csak a pénzért. Ki tudja mi lesz majd 10 év múlva. Egy gyerek felneveléséhez abszolút nem kellenek milliók. Csak akkor hajtsd a munkát ha valóban élvezed, egyébként semmi értelme ilyen távoli célokért kapálózni és tönkretenni magad.

Én ugyan elég régóta párkapcsolatban vagyok, de úgy vagyok vele, hogy amíg birom addig csinálom a melót. Most még fiatal vagyok, még birom, hogy egyik melóból sietek a másikba, vagy az esti buli után alszok 3-4 órát és megyek dolgozni. 30 éves koromban már ehhez rohadtul nem lesz kedvem. De azért arra mindig figyelünk a párommal mindketten, hogy a kapcsolat rovására ez ne menjen.

De szerintem amíg nincs senkid addig nyugodtan dolgozz a céljaidért. Bár ezekért a célokért amit leírtál szerintem jelenleg tök fölösleges. Főleg mert ha normális párt találsz akkor ő úgy is beszáll a közös élet építésébe anyagilag is. Ha szereted ezeket a melókat akkor hajrá, de tök fölöslegesen ne tedd magad tönkre csak a pénzért.

2019. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a melókat egyébként, csak most valahogy besokaltam, néha van ilyen, aztán pár nap múlva elmúlik és minden megy tovább mintha mi sem történt volna.
2019. jan. 16. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, de tényleg figyelj oda. Én a kutya előtti utolsó időben már nem tudtam rendesen koncentrálni, és motivációt vesztettem. A kutya hozott egy új rendszert az életembe, az, hogy foglalkozni kell vele, hogy tanítani kell, hogy rengeteget tanulok általa én is, hogy fel kell kelni, és nem tökölhetem el a reggeli készülődést, meg minden, ami egy kutyával jár, piszok sokat adott, és elkezdtem rendeződni fejben. És én is szeretem, amit csinálok, de kellett valami más. A társkeresésre sem tudtam olyan állapotban rendesen összpontosítani. Most már jobb.
2019. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!