Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs energiám a társkeresésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs energiám a társkeresésre, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idöben kipihent vagyok és volt eröm összeszedni magam . Csinos vagyok újra.

De a napi rutinom , a saját magam ellátása minden eröm elviszi

Megyek a munkaba , ahol nem megeröltetö a munka , megis ott is mar ebed utan iszonyat álmos leszek , utana mikor 4 re hazaérek , alig varom igyak egy kávét , lazitsak , fekudjek , netezzek .

Nincs eröm sajnos edzeni menni mert odaig el kell menni , átöltözni , visszaköltözni , es iskolas koromban is emiatt nem voltak extra aktivitasaim suli után . Suli utan mar sehova nem akartam menni , letolt gatyával sétáltam otthon órákig , még átöltözni se volt eröm sokszor

Ha kavezni megyek es egy órát ülök a széken egy kávézóban megfájdul a hátam , le kell fekudjek vagy a lábam feltegyem .

Tehat a sajat magam ellátása minden energiám elveszi , sminkelés , stb

De egyedul vagyok , elváltam hat éve , mit lehet tenni ?


2019. máj. 8. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Nö vagyok, / 42 eves
2019. máj. 8. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tinderre nyomass fel pár jó képet. Aztán azt szarás közben is húzogathatod. Mindenki így csinálja.
2019. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több mozgás, vitaminok segíthetnek talán. (több mozgás alatt azt értem, hogy munkába ha 2 megálló ne buszozz , hanem sétálj, vagy ha 2. emelet akkor lépcsőzz, ne liftezz... ilyesmi apróságok kezdetnek) Válassz olyan edzőtermet ami egyébként is útbaesik, és munkából hazafelé be tudsz ugrani, mielőtt hazamennél. Változatosabb étkezés, sok zöldség. Ilyesmiktől hátha visszatérne az energia kicsit.
2019. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szedek vitaminokat , nem vagyok gyenge

Jól táplálkozom , gyumölcs , zöldseg , fehérje

Sokat mozgok

Csak ebböl ki is merul az eletem , nincs energiám másra

2019. máj. 8. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szedd össze magad anyus, mert így aztán nem fog semmi sem történni! Ha rosszul vagy, akkor menj kivizsgálásra. Ha pedig csak "lustaság", akkor mégis a testmozgás lenne a legjobb, hülyeség ez a "te korodban" duma. Egyébkén ott van még az egész hétvége is, találj ki programokat magadnak! Kirándulás, városnézés, mozi, koncert, kiállítás, találkozók, stbstbstb!
2019. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2:

Sírok! 😂😂😂

2019. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!