Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik el valaki egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el valaki egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Amikor már napok óta beszélgettek,mindig ő keres, megvolt az első randi is, aztán pontosítja a következőt, majd a beszélgetés közepén egyszer csak nem válaszol többet. Biztosan nem fogok rákérdezni, mert nem vagyok az a fajta, és szerintem ez elég erős célzás is. De ez miért van? Komolyan. Nem kértem, nem erőszakoskodtam, ő keresett, ő írta hogy szívesen látna újra, majd se szó se beszéd eltűnik. Miért nem lehet valami indokkal legalább elköszönni és nem jelentkezni többet, vagy ahelyett hogy új találkozót kért volna, inkább azt írnia, hogy ne haragudjak de nem fog menni?
2019. máj. 25. 10:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én pl olyasmire szoktam rácsavarodni, amiről beszéltünk nemrég. Pl, képzeld megtaláltam a könyvet/filmet amit említettél, képzeld, utánanéztem, és tök igazad volt, tényleg x dolog úgy van... mintha tök természetes lenne, hogy folytatod
2019. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
_21-es Maximálisan egyet értek veled, lehet, csak a technika ördöge tréfálkozik. Én is jártam már úgy, hogy megszakadt a kábeles net két napig, mire a szolgáltató hajlandó volt intézkedni. Engem is szapultak, rögtön elkezdett kombinálni, mint utóbb kiderült, mert csak az email címét tudtam, nem volt más elérhetősége a csajnak.
2019. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben biztosan nem az internet hiánya miatt nem keresett.
2019. máj. 25. 15:34
 24/26 anonim ***** válasza:
Akkor? Most rágjuk tovább a gittet, vagy ráírsz, és elmeséled, hogy mi lett? :)
2019. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ráírtam, de nem válaszolt, kb 3órája. Azért jó lenne megtudni miért döntött úgy egyik pillanatról a másikra, hogy inkább nem válaszol. De köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2019. máj. 25. 19:39
 26/26 anonim ***** válasza:

Akkor felejtsd el. Ne pörögj rajta. Ez most tényleg a bunkó, ghostingolós típus.


Sajnálom :( Előfordul ilyen is.

2019. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!