Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik el valaki egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el valaki egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Amikor már napok óta beszélgettek,mindig ő keres, megvolt az első randi is, aztán pontosítja a következőt, majd a beszélgetés közepén egyszer csak nem válaszol többet. Biztosan nem fogok rákérdezni, mert nem vagyok az a fajta, és szerintem ez elég erős célzás is. De ez miért van? Komolyan. Nem kértem, nem erőszakoskodtam, ő keresett, ő írta hogy szívesen látna újra, majd se szó se beszéd eltűnik. Miért nem lehet valami indokkal legalább elköszönni és nem jelentkezni többet, vagy ahelyett hogy új találkozót kért volna, inkább azt írnia, hogy ne haragudjak de nem fog menni?
2019. máj. 25. 10:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert konnyebb csak ugy eltunni magyarazkodas nelkul mint oszintenek lenni.
2019. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, könnyebb, de akkor 1-2 órával korábban még miért beszél valaki arról, hogy milyen jól érezte magát. Ez az, ami logikátlan számomra.
2019. máj. 25. 10:41
 3/26 anonim ***** válasza:
Ne keress benne logikat..ilyenek az emberek.hitegetik a masikat aztan csak ugy eltunnek
2019. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ghostling...van rája ilyen szép angol dzavunk is.

Nem újkeletű sajnos, nekem vagy20 éve volt egy pasi, akivel nagyon oké volt mibden, személyes tali is volt, barátoknak bemutatás....aztán se kép - se hang, ennyi.

2019. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Beleesett a mobilja a kádba vagy a budiba.

32/f

2019. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ok legtöbbször: több vasat is tart a tűzben s nem te vagy a befutó. :(


Lehet reménykedni, hogy lehúzta véletlen a mobiljáta budin, de ez kb. 1% ban jön be.

2019. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

* ghosting, bocs csak siettem.

De ne bánkódj emiatt, mert csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt az ilyen ember.

2019. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Haha, én nem reménykedem semmiben, csak nem értem a hátterét. Miért jó feleslegesen hazudni? Most megnéztem és azt írta, hogy vasárnap ráérne hogy találkozzunk. Majd 30perc múlva eltűnt. :D
2019. máj. 25. 10:56
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem bánkódom, de olyan szomorú, hogy az emberek mennyire nem tisztelik egymást, és hogy képesek jól aludni... :D
2019. máj. 25. 10:58
 10/26 anonim ***** válasza:

Mert ilyen szemetladak manapsag az emberek.

Nem kepesek vallalni az erzeseiket,gondolataikat..

2019. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!