Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik el valaki egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el valaki egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Amikor már napok óta beszélgettek,mindig ő keres, megvolt az első randi is, aztán pontosítja a következőt, majd a beszélgetés közepén egyszer csak nem válaszol többet. Biztosan nem fogok rákérdezni, mert nem vagyok az a fajta, és szerintem ez elég erős célzás is. De ez miért van? Komolyan. Nem kértem, nem erőszakoskodtam, ő keresett, ő írta hogy szívesen látna újra, majd se szó se beszéd eltűnik. Miért nem lehet valami indokkal legalább elköszönni és nem jelentkezni többet, vagy ahelyett hogy új találkozót kért volna, inkább azt írnia, hogy ne haragudjak de nem fog menni?
2019. máj. 25. 10:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nézd, nehéz lehet neki akár 3-4 emberrel akár egyszerre chatelni....:)))

edződj meg kicsit, mert sok hasonszőrű van még a neten.

2019. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

A vádlott védelmében:

"mindig ő keres, megvolt az első randi is, aztán pontosítja a következőt, majd a beszélgetés közepén egyszer csak nem válaszol többet"


Lehet, hogy itt sz_rt bele a dologba, hogy csak ő keresett téged. Lehet ő vitte az egész ismerkedést, te pedig fél-passzívan viselkedtél. Aztán miután megbeszéltétek a 2. randit, utána is ugyanolyan fél-passzív voltál, mint előtte.

Ezt megunta és sz_rik bele az egészbe (helyesen).


Az is lehet, hogy csak arra vár, hogy kezdeményezz valamit, ne az legyen, hogy teljesen egyirányú a beszélgetés.

2019. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Meg vagyok edződve, nem dőlt össze a világ, de attól még kíváncsi vagyok miért jobb ez. Szerintem nem egyszerűbb csak nem válaszolni. Nekem lelkiismeret furdalásom lenne.


Valószínűleg nem vetted észre, hogy a beszélgetés közben tűnt el, nem pedig nem keresett egy nap. Nem hiszem, hogy arra várna, hogy keresem. Nem voltam passzív, ez 100%. :)

2019. máj. 25. 11:06
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem tudtad értelmezni az írásomat. Beszélgetés közben is lehet azt érezni, hogy a másik nem igazán partner benne.

Nem kell ehhez az, hogy ne keresd a másikat x napig.


Én annyit beírtam volna, hogy 'szia' és utána nem kereslek többet, de ha tényleg úgy van, ahogy gondolom (hisz elég szűkszavúan írtad le a történetet és ebből nehéz normálisan következtetni), akkor megértem azt is, hogy csak egyszerűen bezárta az ablakot és csá.


Azt válaszold meg magadnak, hogy az utolsó beszédtémát te hoztad fel vagy ő. Illetve az utolsó mondatoknál ki volt az aktívabb és ki volt a konstatáló. Továbbá kinél volt a labda? (Te kérdeztél tőle és nem válaszolt - ő kérdezett tőled és te nem válaszoltál - nincs kérdés, csak befejeződött a beszélgetés az aktuális témában és egyikőtök sem hozott fel új témát.)

2019. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%

Utolsónak is igaza van



Én is “tűntem el” beszélgetés közben


Randiztam a csajjal, de csak én kerestem. Ha hívtam, akkor jött, ha nem hívtam felém sem nézett.


A chat is így nézett ki, hogy én szórakoztattam, ő kegyesen válaszolgatott pár szavas válaszokkal.



Aztán pont egy chat közben döntöttem úgy, hogy megvárom amíg ő kérdez valamit tőlem.



Hónapokig vártam, de nem tette, viszont egy közös ismerőstöl hallottam, hogy furcsálta, hogy eltűntem hirtelen.


Elhiszem, hogy sok nő számára a díva, jégkirálynö stílus a menő, azzal akarja a pasit megfogni, régen nem is tűnt fel, hogy ez mennyire gáz, manapság amint észreveszem, hogy csak én pörgök, kérdezek, telefonálok, megvárom, hogy legközelebb ő lépjen.


99%-ról sosem hallok többé.

2019. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Most kicsit megzavartatok, hiszen tényleg csak reagáltam arra amit ő írt. Viszont most félek bármit is írni, mert ha nekem van igazam, akkor nem fog válaszolni. :)
2019. máj. 25. 11:33
 17/26 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben írnék neki. Ha lesz folytatás, akkor lesz, ha pedig nem, akkor ugyan az lesz, mint most, csak akkor nem fog bizonytalanságban tartani ez a szituáció. Ahogyan előttem már leírták, a srác úgy érezheti, hogy te semmit nem tennél meg érte. Velem is volt már ilyen. Sőt, olyan is volt, hogy én is bejöttem neki és oda-vissza voltam én is érte, majd egyszerűen nem reagált. Aki nem nyitott, akkor mi a sz@*nak keressem többet?! 23F
2019. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

Bár lepontozták a hozzászólásom, de segiteni akartam, azért meséltem el, hogy én mikor teszek így.


Kérdező, mióta nincs kommunikáció? Ha régen, akkor hagyd, már félreértés lenne, ha ráirnál.


Ha friss a dolog, akkor megérne egy próbát. Azzal együtt, hogy simán lehet tényleg csak le akart lépni.

2019. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az a nehéz, hogy nem tudom mit írjak. Szia mizujs? :D Ez másfél napja történt, de előtte folyamatosan és sokat beszéltünk, azért gyanús.
2019. máj. 25. 12:36
 20/26 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg: "Szia, minden rendben? Jól vagy? Épp megyek motorozni/egy barátommal találkozni/(bármi ami fogsz ma tenni)."
2019. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!