Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tinderen még az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinderen még az átlag csajok sem húznak jobbra, azt már rendes beárazásnak vehetem? :D

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 12:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem, voltam szakállas, nem állt jól.
2019. máj. 20. 12:46
 12/20 A kérdező kommentje:
Sport az még talán dobna valamennyit.
2019. máj. 20. 12:52
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy évig próbálkozol és akkor sem jön össze semmi, akkor valószínűleg nulla marketing érzékkel rendelkezel és a kép a rossz, de leginkább a szöveg. Ugyanis csakis azon múlik a dolog...
2019. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

Szánalmas vagy a tinderezéseddel.


Inkább élőben tanulnál meg ismerkedni. De te tudod. Legalább a világban nincs riválisom. Az online területet meg meghagyom a magadfajtáknak.

2019. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%
Mit jelent nálad az átlag csaj?
2019. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

"#3 mert a lányok jóképű, laza, tehetős srácokkal akarnak kavarni, ha már tindereznek. Lúzerből van elég minden sarkon."


Aki nem laza, az lúzer?

2019. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a tinderből tényleg ne indulj ki. Nekem tinderen konkrétan egy hét alatt egy darab matchem volt, és az sem írt vissza.

A valóságban meg már többször szedtem fel (nagyon szép) csajokat úgy, hogy észrevettem, hogy néznek.

A tinder azoknak jó, akik nagyon tudnak pózolni fotókhoz (de persze úgy, hogy természetesnek tűnjön), és pontosan tudják, melyik 4-5 képükkel tudnak elsöprő benyomást tenni.

2019. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
#16 igen, aki görcsös, földhözragadt, és unalmas, az nem érdekli a lányokat, tehát ebben a kontextusban lúzer. Persze biztos remek villamosmérnök, vagy könyvelő.
2019. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Átlagosnak gondolom magam (lehet alatta?), havonta csak pár egyezésem van. Próbaként egy napra kipróbáltam másnak a képével a tindert, egy este alatt 25+ lájkot mutatott. Ez a felület nagyon külsőre megy, hiszen mi mást tudsz felmutatni, meggyőzni a másikat hogy megfelelő vagy számára? Másik érdekesség, bármit írtam a nőkre, akár csak szia-t is, mindig kaptam választ, tehát ha nem kiemelkedő a külsőd hanyagolnam ezt az appot, avagy sok türelmet kívánok...
2019. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát én aztán tényleg nem vagyok egy nagy durranás, de hetente kapok pár like-ot. :) Volt már randim is, helyes hölgyikével is.

Nem mindenki felszínes, ezt ne feledd. :)

Persze kell pár jó kép, de ha normális a szövegezés, akkor az nagyon sokat segít. :)

2019. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!