Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz, ha 21 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 21 éves vagyok és soha nem volt még barátnőm (se lánybarátom)?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 23:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Még soha nem is beszélgettem nagyon lányokkal.Legfeljebb még általános iskola 6.osztályban utoljára.
2019. máj. 17. 23:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén muzsikus! De én nem tartom annak! Úgy gondolom, hogy ezt mindenkinek egyénileg kell eldöntenie, hogy mit gondol erről! De ha zavar, hogy másnak nem tetszik, akkor azt jobb figyelmen kívül hagyni!
2019. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én 25 évesen vesztettem el a szüzességem, mégis rendes ember lett belőlem.
2019. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem.Még fiatal vagy,nem maradtál le semmitől.
2019. máj. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkot kezd el! Mi a baj?
2019. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 22 évesen.
2019. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 évesen nekem sincs nem is volt, nem érdekel mások mit gondolnak, és pedig sokak szerint nem Nézek ki rosszul.
2019. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdést kell kiírni, hanem ismerkedni, és mi változik,ha mások mondják meg mit csinálj? Semmi. Ha zavar, tegyél ellene. Ha nem, akkor ne. Ennyi.
2019. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!