Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hoditsak meg egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hoditsak meg egy 25 èves lányt, aki önbizalom hiànyos ès nem bizik a pasikban?

Figyelt kérdés
a volt pasijai àtvertèk, nincs bizalma senkiben
2019. ápr. 27. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy. Hagyd a fenébe, mert csak rajtad veri le azt a szart, amit eddig kapott. Az ilyennel nem tudsz mit kezdeni.

32/f

2019. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Lassan és türelmesen számolva vele hogy nem biztos hogy összejön. Hívd el valahova had ismerjen meg kicsit kötöttségek nélkül nem randiként hátha meglát benned valami olyat amiért megéri kockáztatni.

Egy ennyire sérült emberrel nehéz. És azzal is számolni kell hogy ha ne adj isten össze is jöttök egy darabig még féltékeny lesz. Lehet a kapcsolat egésze alatt. A bizalom nagyon törékeny játék. Csak akkor ugorj bele ha van erőd végigcsinálni.

Szerintem nem éri meg. Én végig küzdöttem egy erősen sérült bizalom vesztett fiú mellett amíg embert faragott magából. Sok mindent adtunk egymásnak éjo és rosszat is és rengeteg energia ment rá a dologra. Nem tudom ha újra ott állnék a mostani tudásommal bele ugranék e. Nagyon nehéz sok gödörrel buktatóval és hullámvölggyel.

2019. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg felakarod szedni, akkor legyél olyan, mint a volt pasijai.
2019. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Dolgozzon előbb ő saját magán.
2019. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Soha nem lesz értelmes párkapcsolatod ilyen emberrel. Aki ennyire lelkisérült az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra. Előbb neki kell rendbetenni az önbizalmát meg a gondolkodásmódját. Az ilyen emberektől menekülni kell, megkeserítik az életedet és nagyon rövid időn belül tönkreteszik a kapcsolatot is.
2019. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!