Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti össze jönnétek egy sovány fiúval?

Figyelt kérdés

-170 cm magas.

- 59 kg.

- 22 éves.


Természetesen sokat eszik, de mégsem hízik.



Vélemények érdekelnének!



2019. ápr. 3. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt barátom hasonló paraméterekkel, nagyon szerettem őt. Sajnos kiderült, hogy egy manipulatív sz.rházi, úgyhogy kidobtam, de nem az alkata miatt.
2019. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké de a konkrét kérdésre várnék választ, nem azért hogy miért dobtad ki.
2019. ápr. 3. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem enni kell, hanem sportolni, izmot felszedni.


Párom 172 centi és 62 kg. Szálkásan izmos.


Menj futni, úszni, jógázz, vagy bármit, amivel izmot tudsz magadra szedni.

2019. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Én mindig is barátságos voltam párkapcsolatban vékonyabb srácokkal, de sajnos nagyon furcsán viselkednek az olyan duci nőkkel, mint amilyen én vagyok :)
2019. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már más korosztály vagyok, de remélem, megfogadsz pár tanácsot.

Apám alkatát örököltem nőként, és öcsém is, azaz egyikünk sem hízékony, sőt, nehezen jönnek a kilók. Apánk csak nyugdíjasan kezdett egy kicsit felszedni, de csak a lassuló anyagcseréje miatt, egyáltalán nem túlsúlyos, és soha nem is volt. Öcsém és én is ugyanazzal a megoldással oldottuk meg azt, hogy legalább normál testalkatot érjünk el, mert soványnak lenni nem volt jó, ez pedig nem a zabálás volt, hanem a sport, izmot tudunk felszedni, és ez jól is mutat. Neked is ezt javaslom.

A kérdésre azért adok valami választ, mert más korosztályokban is vannak ilyen alkatúak. Nem jönnék össze sovány emberrel, mert én voltam sovány, és nem volt jó, és tettem azért, hogy ebből kikerüljek, aki elfogadja ezt az állapotot, és nem tesz azért, hogy jobb legyen, azzal nem passzolunk össze, mert másképp gondolkodunk erről. Én sportolok folyamatosan, nem álltam le.

2019. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem ez a lényeg, hanem a stílusod, kisugárzásod, mennyire tudsz beszélni, szépen megszólalni, intelligencia.


Tudom, hogy lányokhoz szól a kérdés, de erre az “akármennyit eszek és nem hízokra szeretnék reagálni.

Ez nagyon rossz hozzáállás. Én is ezt hajtogattam folyamatosan és sehova se haladtam.

187 cm vagyok és 62 kilogrammal kezdtem az egészet. Normálisan kajáltam, néztem a bevitt és elégetett kalória mennyiségét.

Jelenleg 187 cm vagyok és 83 kiló, sokat izmosodtam.


Ha hízni akarsz és külsőre jobban kinézni menj el úszni, edzoterembe és figyelj oda a kajára.


F/23

2019. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem 180 centi vagyok, így nekem a magassággal lenne inkább gondom. Alapvetően engem nem zavar, ha egy srác vékony. Az a tapasztalatom viszont, hogy ez őket zavarja leginkább. Van ilyen fiú ismerősöm és folyamatosan csak a súlyáról tud beszélni, minden a kilói körül forog. Ahogy írták korábban,, járj el edzésre, fuss, és figyelj arra, mit eszel.
2019. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!