Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok azt várják hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azt várják hogy szórakoztassák őket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Igen, de az sem mindegy nekik, hogy ki teszi azt!
2019. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem art, ha vicces vagy es erdekes, tudsz meselni torteneteket.
2019. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Igen azt várják, hogy programokat szervezz nekik, szórakoztasd őket, meglepd őket. Cserébe talán mosolyog.
2019. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy inkább odafigyelést, törődést, ami nekem már abban a tettében tükröződik, hogy megcsinálja nekem a kaját, vagy ágyba hozza a kávét.
2019. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ezt nagyjából le kell nyelni, az ismerkedés elején neked kell többet beletenni, s neki kevesebbet.

S ez igaz a szórakoztatására is.

2019. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a barátnőmnek egy teraszfűtő hőgombát, mert szeret kint ülni, de még hűvős van!
2019. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, vannak ilyen lányok, de nem mindenki. Én speciel azt túl egyenlőtlen viszonynak érezném.

Én azt szeretem, ha a másik féllel jóbaráti beszélgetést folytatunk, egyformán sokat beszélve, egyformán érdeklődve egymás és a beszélt támék iránt.

Tapasztalatból mondom, mert a férjemmel így folynak a beszélgetéseink.

Meg gyerekkoromban is sok fiúbarátom volt, akikkel nagyon jókat tudtam beszélgetni, még jobban, mint lányokkal.

2019. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat elején a randikat a férfinak illik megszervezni. Abszolút kiábrándító, ha randit kér egy pasi, de fogalma sincs, hogy hova szeretne elvinni.

Amúgy én nagyon cserfes vagyok, de mostanában inkább igyekszem csendben maradni, és inkább beszéljen többet ő, mert volt, akit ezzel riasztottam el. De a pesszimista, kuka, ötlettelen fiúkat én sem szeretem.

2019. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányok azt várják, hogy figyeljenek rájuk. Szórakoztasd???? Mindenkinek más a szórakoztató. Van aki szeret moziba járni, a másik meg falat mászni. De az tuti, hogy minden lány szereti ha figyelnek rá.És akkor azt is tudni fogod, hogyan szórakoztasd
2019. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jo reggelt. Igen, azt varjak. De leginkább es elso sorban a torodést.

Hány eves vagy hogy ennyit sem tudsz

2019. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!