Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az milyen már hogy nem válaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már hogy nem válaszolnak lányok?

Figyelt kérdés
Elindul a beszélgetés aztán mindig van olyan amit írok (semmi perverzség) amire nem jön már válasz, képtelenek válaszolni. De legalább annyi gerincség lenne bennük annyit válaszolhatnának hogy bocs nem.. Vagy valami, de semmi válasz, ez annyira idegesítő, így hogy szürje le a férfi hogy mi volt a rossz?
2019. máj. 7. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Egy pasi volt, akivel így szó nélkül félbehagytam a beszélgetést. Egyrészt iszonyatosan pocsék volt a helyesírása, ami számomra már eleve egy szűrő. Másrészt sikerült egy képernyőnyi beszélgetésben 2x megkérdeznie, hogy hol lakok. Biztos nagyon figyelt rám...
2019. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Általában akkor fordul elő ez amikor a pasi egyrészt olyat ír amire egyszerűen nem lehet mit reagalni max azt hogy ja,aha, stb.

Vagy akkor ha nem is olyasmit ír hogy szeretne megismerni mert szimpi vagyok(hasonló) hanem csak úgy rámír a semmiből és igazából tök értelmetlen dolgokat ír.

Minden egyéb más NORMÁLIS esetben válaszolok.

2019. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon sok hölggyel szoktam beszélgetésbe bonyolodni a Facebookon. Természetesen én nem keresek párkapcsolatot, ugyanis én azt mondom majd akit meg kell ismerjek jönni fog.

Szóval ez a van barátod, küldesz képet, és egyébb marhaságok nem jönnek be.

2019. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg unalmas vagy, nem értesz a nőkhöz.
2019. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
"semmi válasz, ez annyira idegesítő, így hogy szürje le a férfi hogy mi volt a rossz?" Akkor ne szürje le! Akit nem érdekelsz attol milyen alapon várod, hogy elemezze a lelkedet, tanácsokat adjon a további ismerkedéseidhez? Nem az anyukádrol van szo aki igyekszik egyengetni a kisfia utját!!!
2019. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, nekem mindig válaszolnak, inkább nekem kell elköszönni tőlük. Valószínűleg unalmas vagy nekik.
2019. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa nekem válaszolnak. Volt itt egy lány akivel sokáig ismerkedtünk. Végül abbamaradt, de nem ez a lényeg. Nem lehet, hogy a te gépezetedben van a hiba?
2019. máj. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy dolog ez a levelezés.


- stilisztika

- helyesírás

- érdeklődés

- jó témák

- komolyság/humor


Ha csak ez az ötben jó vagy, akkor nyertél. Én sok női ismerősömmel beszélgetek erről a témáról, de a felsorolt kritériumok közül jó ha kettő megvan. Ráadásul a helyesírás és a stilisztika bőven jellemzi az egyént, legyen az nő vagy férfi.


Abban az egyben igazat adok, hogy egy "Köszi, de nem szeretném tovább folytatni veled az ismerkedést. Sok szerencsét az életben", vagy valami hasonló elköszönést azért oda lehetne biggyeszteni, ha már emberek vagyunk.

Bár ezt a jelen kori Magyarországon elvárni, több mint nevetséges.

2019. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A válaszra méltatás megkíván némi értelmi és kulturális minimumot.
2019. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tinderről van szó, ott azért nem, mert talált nálad jobbat, s az alapvető intelligenciája hiányzik az emberek 90%-ának. Tehát ha elmegyek, elköszönök. Ugyanezek mászkálnak ám az utcán is, szóval sokkal többet ne remélj tőlük. Amit előttem írtak, mert olyat írtál ami nem tetszett neki. Értem én, de ha beszélgetek vkivel szemtől szembe, és megkérdezi még1x, hogy bocsi mit is mondtál hol dolgozol? Fogom, hátat fordítok és szó nélkül faképnél hagyom? Úgy látszik ez a divat...
2019. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!