Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen olyan mondatok vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan mondatok vannak, amire Facebookon válaszolnak a lányok nagy többségében?

Figyelt kérdés
Ismerkedésre gondolok természetesen.
2017. jan. 13. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Én pl, Facen nem ismerkedem.
2017. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
En speciel mindenre valaszolok. Hosszan ki tudom fejteni, hogy mi a Facebook valodi funkcioja, valamint hogy mi a kulonbseg a facebook es a tarskereso kozott. Neha kuldok tarskeresos linkeket is, mert felteszem, eltevedt az uriember.
2017. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nincsenek tuti mondatok. Ha jól nézel ki válaszolni fognak. Ennyi.
2017. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem eddig 90%-ban visszaírtak és rendes profilképem sincs kint.


Persze az esetek felében nem ismerkedős szöveg volt indításnak.


F

2017. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
#3-asnál a pont. A kinézet számít. Ismerek bunkó srácokat, akiknél a helyesírás sincs rendben. Lazán találnak csajt randira facebookon, 10 perc alatt. Ismerek normális srácokat, akik normális, frappáns szöveggel próbálkoznak. Szökőévente egyszer kapnak normális választ.
2017. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"szia."


Megdöbbennél, hányan lehagyják.

2017. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem használom a frászbukot ilyenre.


Tanuljátok már meg, hogy ha élőben nincs szerencsétek mert pl. nem néztek ki jól akkor legyen az faszbuk, vagy más valami az éteren ott sem fog könnyebben menni!

Azon kívül, hogy ott könnyebben nyit, megnyílik a delikvens.

2017. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács, igaz hogy ott virít a profilomon a "kapcsoaltban" de nagyritkán mégis néha becsúszik egy, ilyenkor kérdezz valami ilyet hogy "tetszel mesélj magadról" csak hogy még az első 3 mondatban szólhasson hogy foglalt ha nem esne le a profilról.

Egyébként facen nem éri meg, szinte bármit írsz olyan... creepy egy kicsit, mintha valami potenciáliszaklatónak készülnél.

2017. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
A Facebook nem társkereső, mi ezen olyan bonyolult?
2017. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pl. nem értek egyet a 8-assal, ebből látszik, hogy minden lány/nő más. Én nem örülnék, ennek, hogy tetszel, mesélj magadról, mert ha én tetszem neki, nem pedig fordítva, akkor ő meséljen, ő győzzön meg, hogy érdemes vele beszélgetni.


Szóval nem vagyunk egyformák.

2017. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!