Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ez szerintetek mire utal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez szerintetek mire utal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit megismertem, amikor elkezdtük beszélgetni nagyon jól kijöttük, írtunk is szinte egész nap egymásnak, másnap taliztunk is, ami szerintem jól sikerült, rajta is ezt láttam. Megbeszéltük, hogy lesz folytatása, de azóta csak ilyen 1-2 szavas válaszokat ír csak néha, órákig vissza se ír stb... Megkérdeztem, hogy akar-e még egyáltalán találkozni, azt mondta igen, de nem lehet megbeszélni vele semmilyen időpontot, mert pont nem jó semelyik nap. Én abból azt szűröm le, hogy nem vagyok számára fontos, ezért nem ír vissza, valamint olyan nincs, hogy 2-3 órát az ember nem tud rászánni a másikra ha szeretne találkozni valakivel. Ugye ebből logikusan ezt lehet leszűrni, de akkor miért nem mondja meg őszintén, hogy bocs de nem, vagy hasonló?
2019. máj. 10. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól félt gondolom hogy megbánt a visszautasítással, de ez így rosszabb. Szerintem felejtsd el, ne menj utána mint egy kiskutya.
2019. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy belépett a képbe egy másik fazon, így már te nem vagy olyan érdekes
2019. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, de akkor meg elmondhatná, hogy nem akar talizni és ennyi... Meg akkor minek írta, hogy akar, de arra meg nem válaszolt, hogy mikor...
2019. máj. 11. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!