Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek számít, hogy mit dolgozik eg fiú?

Figyelt kérdés

Pl nem beazéltek azzal, aki eladó, aki kasszás, pultos, sofőr és ilyesmi?

Titeket mennyire befolyásol?

(Csak kíváncsiságból)


2019. máj. 4. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem számít nekik. Minél több szabadidőd legyen és ehhez minél több pénzed.
2019. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Általában nem számít, viszont az gáz, ha nem szereted amit csinálsz.
2019. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez attól függ mióta csinálja mennyi idős és tesz e hogy haladjon. Pl egy korombeli (23 éves vagy a körüli) srác esetében egyáltalán nem gond ha ilyen munkát végez az se ha valami gyárban dolgozik viszont ha 30+ és 10+ éve a Tescoban árufeltöltő kasszás vagy gyárban betanított munkás pizza futár stb. akkor nem nagyon hiszem hogy valaha haladni fog. Ilyen esetben érdekel és az alapján hogy a beszélgetésünkből mi jön le meghatározó is lehet.
2019. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem fontos. Nem a pénz miatt, hanem mert nagyon sokat elárul a személyiségről is. Az is, ha túl sok munkahelye volt, az is, ha ahogy előttem már írtak, semmi motivációja haladni és pizzafutárként akar nyugdíjba menni, illetve pl én sportolóval nem tudnék együtt élni, folyamatosan izgulnék érte, hogy nem sérül-e meg. Viszont pl egy pedagógus, aki régóta egy helyen van, nálam főnyeremény lenne, a fizetése ellenére is.
2019. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajotok a pizzafutárral, ennyire nem szeretik egyesek a pizzát?
2019. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

Idióták. Ismerek pizzafutárt, aki 250-300 körül hazavisz havonta Pesten. Ezzel az erővel ne rendeljetek semmit a netről lányok, mert milyen ultragáz már, hogy csak egy GLS, SPRINTER, DHL, MPL, TRANS-O-FLEX stb. futár viszi ki nektek. Valakinek ezt is meg kell csinálnia. Vagy mit szólnátok a legtöbb mentőápolóhoz, akik kb 130 ezreket visznek haza? Szóval értitek...


Én diplomás vagyok, korrekt a fizetésem, sőt, elég jó magyar átlagot nézve és az elvégzett nunka tükrében, mert sok a szabadnapom, viszont olyan munkát végzek, amihez nem kell felsőfokú végzettség. Én azt néztem, hogy milyen a pénz, juttatások, munkaidő-szabadidő aránya, nem azt, hogy megfeleljek bármilyen nőnek, hogy elmondhassam: brand manager vagyok xy cégnél havi 700 nettóert. 😁

2019. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem elsősorban a pénz a lényeg még csak nem is a diploma hanem az elv. Ha elég egy meló amit bárki elvégez mindenféle tudás nélkül az elmond valamit és ez a mentalitás az élete más területein is jelentkezni fog az illetőnek.

Más ha valaki dolgozik valamit mert muszáj és ez a legegyszerűbb vagy ez a szakma a szerelme. Egy ápoló valószínűleg szívesen csinálja amit nem azért választotta mert semmi más nem volt vagy mert lusta rendes munkát keresni.

2019. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Én azt néztem, hogy milyen a pénz, juttatások, munkaidő-szabadidő aránya, nem azt, hogy megfeleljek bármilyen nőnek,"


Lehet, hogy mi nők sem akarunk megfelelni bármelyik férfinek, ezért had döntsünk el, hogy akarunk-e pizzafutárral összeállni vagy sem.

2019. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen. A legtöbb mai szimpla munka, de még a diplomás munkák jelentős része is meg fog szűnni az automatizálással. Ennek lehet örülni vagy lehet gyűlölni érte a világot, de ez így lesz.


Aki ezzel semmit nem akar kezdeni, nem akar a jövővel is foglalkozni, azzal úgy sincs közös nevezőnk.


27N

2019. máj. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Dehogy számít. Nekünk a személyisége a fontos. Meg a bankszámlája.

24/N

2019. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!