Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, aki ilyen trendi irodában dolgozik?

Figyelt kérdés

[link]

Járnátok vele, ha ilyen irodában dolgozna, és keresne nettó 500 ezret?

Ha lenne egy közgáz és egy gazdinfó diplomája is a Corvinusról?

Felizgultatok?

Ha lenne jogsija, lakása, kocsija és 0ft hitele?

Vagy kizáró ok lenne, hogy egyenlőre még nem gucci ruhákba jár, hanem csak Zara, H&M, Pepe Jeans stb.



2018. dec. 19. 18:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Hát én már tocsogok cuncimókus.

69/N

2018. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Olyat szeretnék aki nem dolgozik, bocs.
2018. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Mit lehet tudni a személyiségéről, a hobbijairól, a kommunikációs/érzelmi képességéről, a családcentrikusságáról stb. Mert te csupa olyan dolgot soroltál fel, ami vagy lényegtelen külsőség, van pedig minimumelvárás.
2018. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de azért nem lepett volna meg, ha látok ott politikusokat rabruhában. Kicsit hajaz egy luxusbörtönre :D

32/f

2018. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Én olyan fiút szeretnék,- ha már válogathatunk itt,- aki végigviszi a Naruto online-ban a Ninja exam 127-t, VAGY minimum az összes Pokémont begyűjtötte már. Szóval bocs, de másra izgulok.
2018. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Én olyanra vágyom, akinek a könyvgyűjteménye ilyen nagy, a fizetes nem érdekel, meg tudom oldani magamnak, jó végzettségem van
2018. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Hajléktalan piás szagló pasi minden vágyam. Mikor unjátok már meg ezeket a hülye kérdéseket.

40N

2018. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Az irodának mi köze van bármihez is? A férjem egy ipartelep szélén dísztelen irodában dolgozik és hozza haza a nettó 900at (plusz bónusz meg hasonlók), nem az iroda kinézetén múlik, milyen munkahely. Én hasonlóan fancy irodában dolgozom, de elképzelheted, hogy nem nettó 900-ért kapok minden nap idegösszeomlást :D Ez nem függ össze.


Amúgy nem, nem izgultam fel, köszönöm kérdésed. Kicsit bicskanyitogató a stílusod, nem hangzol valami jó fejnek. Így akármennyit is keresnél, nem hiszem, hogy ismerkednék veled (feltéve persze, ha szingli lennék).

2018. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
2018. dec. 19. 18:59
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nálam alap a hitel, bocs. 17/N
2018. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!