Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, aki ilyen trendi irodában dolgozik?

Figyelt kérdés

[link]

Járnátok vele, ha ilyen irodában dolgozna, és keresne nettó 500 ezret?

Ha lenne egy közgáz és egy gazdinfó diplomája is a Corvinusról?

Felizgultatok?

Ha lenne jogsija, lakása, kocsija és 0ft hitele?

Vagy kizáró ok lenne, hogy egyenlőre még nem gucci ruhákba jár, hanem csak Zara, H&M, Pepe Jeans stb.



2018. dec. 19. 18:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

# 10

Miért idegeskedsz a fancy, fűtött irodádban, miközben kávézgatsz? Idegeskedjen a pasid a telepen, főleg ilyen nagy mínuszokban.

2018. dec. 19. 19:21
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Borzalmas ez az iroda. Én kb. úgy érezném ilyen helyen magamat, mint egy állatkerti állat. Szerintem az efféle helyek a könnyen megvezethető embereknek valók.
2018. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6%

# 12

akkor legyél szabad, nehezen megvezethető a tescoban

2018. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13-as, te vissza is szoktad olvasni amit írtál, vagy csak úgy gondolkodás nélkül odahányod? A Tesco ugyanolyan kirakat, elvégre áruház.
2018. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem. Ha naponta keresnél 500 ezret, a tiéd lenne az iroda és nem a béna gucciért lennél oda, akkor talàn.


Vagy nem. Akkor is primitív lennél, tele komplexusokkal.

2018. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem az irodája fog érdekelni, hanem ő maga:D

Ha ez minden, amit föl tudna mutatni, közben meg egy beképzelt kis bunkó, akkor nem lenne egyáltalán esélyem nála. Szóval egy menő iroda nem oszt, nem szoroz.

2018. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
*Kivéve, ha pl ez volt az álma. Akár ő építtette meg az álomirodáját, akár csak a főnöke adta azt neki, hogy abban dolgozzon benne.
2018. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14 vissza, nem tehetek róla, hogy komplexusos vagy és irigykedsz 🙂
2018. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen, komplexusos vagyok, ugyanis teljesen kikészít idegileg az, ha valaki (főleg munka közben) folyamatosan szemmel tart. Voltam ilyen helyzetben, tudom, mit beszélek. Továbbá ha ilyen irodában kellene dolgoznom, azt a fentiek okán a megaláztatás netovábbjaként élném meg. Úgyhogy nem nagyon van mire irigykednem.
2018. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

# 15

kisesbbségi komplexusos, irigykedő nő vagy

2018. dec. 21. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!