Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy lemaradtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett pillanat kérdése:

Lehetséges, hogy lemaradtam a boldog házasságról? 32/F

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt látom,hogy a hozzám korban megfelelő normális nők már házasok és gyerekük van.

Akik meg maradtak azoknak pedig én nem igazán vagyok kívánatos.


2019. ápr. 30. 18:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

#9


Kb 22-23 évesnek nézek ki, csak szólok, senki meg nem mondaná koromat. Miért is? Mert: nem dohányzom, nem iszom alkoholt, egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok, kialszom magam, vitaminokat szedek, nem éjszakázom, nyugodt körülmények között dolgozom.


Szóval, ennyit erről. A pasik meg úgy forognak utánam, mint a ringlispíl.

2019. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Ismerek 40 éves nőket akikért kapkodnak, nem is keveset. A huszonéves srácok is. És ismerek nagyon nagyon sok huszas évei elején járó csajt aki a kutyának sem kell mert kisgyerek fejben.

Aki értékes az mindig az lesz életkortól függetlenül. Aki meg nem az az sose lesz az. Se 20, se 40 évesen. Ki kellene lépni kicsit a való életbe.

2019. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

"Ismerek 40 éves nőket akikért kapkodnak"

Én meg ismerek olyan kutyát ami olyan hangot ad ki mint egy bagoly amikor ugat. Ez nem azt jelenti, hogy a legtöbb kutya nem tud rendesen ugatni, hanem ez a kutya egy kivétel. Kivételt találni bármire lehet, nem azokat kell keresni, hanem az általánosságokat, amik az emberek 90%-ra igazak. És erre jók a statisztikák.

A kivételek keresése a szabály alól a klasszikus önnyugtatás folyamata. És még te mondod, hogy én nyugtatom magam :D

2019. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van a 12-esnek. Nem a kor határozza meg egy ember értékét. Ha 30 évesen nincs barátnőd, és még nem is volt, akkor valószínűleg visszataszító lehet a jellemed. És gondolom ez később se fog változni.


A nők értékéről annyit mondanék, hogy több 60 körüli nő (akiknek már elhalálozott az értékes korban lévő férje), hamar és könnyedén találtak maguknak új pasit. Hogy is van ez?

2019. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Hú, de szerencsés vagyok. 35 évesen mentem férjhez, mikor már teljesen értéktelen voltam.


Azok a pasik, akikre 40 évesen jön rá a házasodhatnék, már többnyire csak elvált, gyerekes nőt találnak.

2019. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15: miért? 40 éves férfi simán kapós 25 éves nőnél férjnek is. 😄😄😄
2019. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

#16

Hagyjad őket, ezek direkt nem akarják meglátni a fától az erdőt :) Jó álmodozást nekik, csak ne koppanjanak majd nagyot.

2019. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én párom 34 volt, mikor megismerkedtünk, és épp most készülünk boldog házasságot kötni. Normális nő vagyok, nem voltam még férjnél és gyerekem sincs. Én 29 leszek, ő meg most 36.
2019. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány 40-es pasit ismertek, akinek 25 éves felesége van és nem pénzes a pasi? Én egyet sem.
2019. máj. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sok 40-es pasi ismerősöm úgy néz ki, mint egy lelakott disznóól. Ellenben a hasonló korú nőkkel, akik nagyon jól tsrtják magukat.
2019. máj. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!