Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy lemaradtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett pillanat kérdése:

Lehetséges, hogy lemaradtam a boldog házasságról? 32/F

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt látom,hogy a hozzám korban megfelelő normális nők már házasok és gyerekük van.

Akik meg maradtak azoknak pedig én nem igazán vagyok kívánatos.


2019. ápr. 30. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Detto.Vagy, ha nem is házasok, évek óta jegyben járnak/komoly kapcsolatban vannak. Az utolsó mondatodhoz annyit fűznék még hozzá, hogy akik maradnak, azoktól teljesen érthető módon nem szeretnék semmit. Pacsi. 31F
2019. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
A férjem 31 volt, mikor megismerkedtünk. Egyikünk sem volt maradék, nekem 7, neki 10 éves kapcsolata ért véget.
2019. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi a nagy részük mostanában fog elválni mert igazi tuskónak szültek csak "hát neki eddig nem tűnt fel, hogy ilyen a párja". Amúgy meg van aki normális, egyszerűen csak nem lett végül örök élet meg egy nap a kapcsolata az előző párjával. Férjemet 31 éves korában ismertem meg, nem volt soha házas, egyszerűen nem talált olyan nőt akivel lehetett volna 3-4 évnél tovább együtt maradni. Mikor összeházasodtunk 36 volt. Nem vagy elkésve.

Attól, hogy valaki házas még közel sem biztos, hogy boldog is. Sőt... amilyen hulladék kapcsolatokban megmaradnak az emberek szerintem a házasságok minimum 60-70%-a csak az anyagi függés vagy közös dolgok miatt tart még. Eleve rengetegen olyan emberrel házasodnak össze akibe nem is szerelmesek. Aztán csodálkoznak, hogy nem jó a kapcsolat és nem boldogok.

2019. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2%
Csak a nők házasok 32 évesen, és meg lehet nézni mennyivel idősebb a férjük. Én is lassan annyi vagyok, és kb. 100-ből 3 férfi ismerősöm házasodott már meg. Tehát az 3%, nem sok. A férfiaknak a mai világban szerintem 40 előtt nem szabad megállapodni. Ez a tapasztalat.
2019. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1%

Mellesleg, a másik megközelítése ennek, hogy a házasságkötés az olyan mint az ingatlaneladás. Akkor kell eladni egy ingatlant amikor az ingatlanárak a csúcson vannak, nem akkor amikor válság van és éppen szart sem érnek.

Egy nő értéke 25 éves korától elkezd zuhanni, ezért házasodnak a nők hamarabb, mert érzik hogy zuhan az értékük. Ugyanígy egy férfinek 35-40 évesen van a legmagasabban a kelendőségük. Akkor kell értékesíteni magad, a társkeresési PIACON, mert hogy ez is egy piac.

[link]

2019. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
52% ezzel nyugtatod magad? Nyugi negyven évesként sem fogsz kelleni senkinek.
2019. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3%
Azzal, hogy bizonyított tényeket mondok, miért nyugtatnám magam? Az nyugtatja magát aki a tényeket próbálja tagadni és semmisnek nyilvánítani. És ezt a nők csinálják, akik azt hiszik 30 fölött is 2 gyerekkel ugyan olyan kapósak lesznek mint 22 éves bigeként.
2019. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

"Egy nő értéke 25 éves korától elkezd zuhanni, ezért házasodnak a nők hamarabb, mert érzik hogy zuhan az értékük. "

:D :D :D :D :D

Akkor én már vén sz..r vagyok 28 évesen. Jó tudni. :D

Ja, és tudod, nem ezért házasodnak, te hibbant idióta.

Hanem, mert ha pl. 22, 23 évesen megtalálják a párjukat, akivel együtt is élnek, szeretik egymást, akkor most mire várjanak?


A nőket max egy dolog ami szorítja, a biológiai idő, ezért érdemes a húszas éveikben szülnie egy nőnek, mert 30 fölött már lehetnek problémák.


És mi van azokkal a 30 fölötti nőkkel, akik jól tartják magukat, kb 10 évet letagadhatnának és nincs gyerekük? Szerinted értük nem kapkodnak a férfiak? Te szemellenzővel közlekedsz?

És szerinted egy férfi, gyerekkel mennyire kelendő?

Itt egyedül a gyerek okozhat problémát, de ha egy nő nagyon jól karban van tartva, akkor még 40 évesen is rettentően kelendő.


Kérdező: tégy meg mindent azért, hogy legyen valakid, ne siránkozz. Miről maradtál volna le? Semmiről.

2019. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2%
Nem vagy még vén szar 28 éves nőként, csak már zuhan az értéked. Sosem leszel már olyan értékes mint a 20-as éveid elején. Ellenben egy 28 éves férfinek meg most kezd majd felfelé nyeríteni az értéke a társkeresési piacon. Viszont a srác az nem volt értékes a 20-as évei elején egyáltalán.
2019. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Hogy az eg szakadna le... Mar megint jott egy ember, aki szerint a noknek minden alma a hosszu ozvegyseg es az egyedulallo anyasag. A nagy korkulonbsegert nagy arat kell fizetnie a fiatalabb felnek es a gyerekeknek is, de ugye Mr. Tenyszerut nem erdekli az allitolagos szerettei sorsa, csak a fiatal hus kell neki. Felfordul a gyomrom ekkora onzosegtol.
2019. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!