Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még alig ismerjük egymást, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még alig ismerjük egymást, de már házasságról is beszél. Miért?

Figyelt kérdés
Mármint nem úgy általánosságban, hanem ő mondta azt hogy szeretne engem a lehető leghamarabb elvenni, és gyereket is akar tőlem. Azt mondja szeret, de engem megijeszt ez a sietség. Amikor ezt mondom, hogy ő miért siet, akkor azt mondja hogy én nem veszem komolyan az ő érzéseit. Elakar velem költözni egy másik városba, ahol én senkit se ismerek.
2018. szept. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bezsákol, elszigetel, bekorlátoz egy gyerekkel, és onnantól azt tesz veled, amit akar.

De ezt már sokszor leírtuk. Nem unod még? Egy ugyanaz a pasi, vagy neked kimondottan ez a zsánered?

2018. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
::: Ne légy ostoba nő,akit később bezárnak vernek---
2018. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg bekaphatja ennyi erővel,szerintem inkább menekülj tőle,végén annyira ellesz borulva,hogy pisztolyt ránt a fejedhez,hogy elvegyen feleségül,és nem viccből írom.na Peace!
2018. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha volt is hasonló kérdés azt nem én írtam ki.
2018. szept. 27. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azért siet ennyire, mert az exnőcije egy idegbeteg féltékeny állat volt, és el se hiszi hogy végre egy normális nőcivel keveredett össze:DD
2018. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy kattant, birtolkásmániás alak, vagy egy manipulátor, vagy pedig csak annyira mindegy neki, hogy kivel van, hogy az első szembejövőt is elvenné, aki szóbaáll vele, hogy bebiztosítsa magát (lásd első opció). Normális ember szerinted így viselkedik?! Nem ismer, de már ilyen grandiózus ígéreteket tesz? Együtt se vagytok, de már azt tervezi, hogyan szakít el a környezetedtől és tesz télged alárendelt, függő viszonyba, te pedig ahelyett, hogy gondolkodnál 2 percet, még itt értetlenkedsz meg játszod a hülyét.. Itt inkább az a kérdés, hogy te hol hagytad az agysejteid, hogy még mindig szóbaállsz vele?
2018. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
RUN!
2018. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz rabszolga lenni, akkor hanyagold ezt a pasit...

Te nem érzed ebben a dologban, hogy nem lesz jó a vége?

2018. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
A neve nem Hűbele Balázs véletlenül? :D
2018. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, én úgy tudtam, hogy egy kapcsolatban 2 személy van, nem pedig csak egy. Fuss!!!
2018. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!