Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni egy lánnyal, akivel csak látásból ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az utóbbi időben nagyon bejön nekem, bár régebb óta ismerjük már egymást. Mikor megismertem volt barátja, de ennek már több éve, és kb 1,5 éve szakítottak is. Én az és pasija révén ismertem meg a csajt, de az utóbbi időben tényleg eléggé bele zúgtam.

A csaj 18 éves, én 221 vagyok.



2018. jún. 17. 22:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, a lényeg kimaradt!

Kérlek segítsetek hogy milyen írókkal irhatnék rá vagy, hogyan fuzhetném szorosabbra az ismeretségünket?

2018. jún. 17. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit eltévesztetted a kategóriát. De respeckt, mert ahhoz képest így 221 évesen is jól tolod. :D

Amúgy nem kell túlspekulálni, szimplán írj rá, beszélgess vele és ha úgy látod hogy viszonozza a szimpátiádat akkor célozz rá hogy lehetne több is, hívd el randira, stb.

Csak lazán. :)

2018. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Óriási figura vagy. 221 éves? Azt, hát ilyen nyalka ifjúként nem tudom sok esélyed van e.

Az a baj komám, hogy a kérdést is rossz kategóriába írtad. Már bocsi, de a mennyecskét te valami Hifi toronynak nézed? Höhöhö...szórakoztató készülékek kategória.


"Én az és pasija révén ismertem meg" - akartam javasolni, hogy a barokk körmondat technikát alkalmazzuk, de hát nem vagy egy Kikeró na...( Cicero).


Esetleg emberkedj mielőtt ismerkedj :). Hátha a domináns típust szereti a hölgy. Verd a melled, védd a territóriumod, fújd be a hátad ezüst kályhacsőlakkal.


Ha van menő járgányod akkor jaszkarizz párat a nőci háza előtt. Nekem ne valami lepukkant járgánnyal ácsingózz oda, hanem valami full full extrás , full fuxos kivitellel. Yo!


Ha a fentiek se jönnek be, akkor csak a klasszikus módszert tudom javasolni, ami kissé ódivatú. Megszólítod egy "szia"-val és beszélgetni kezdel vele. Ha érdekled tökmindegy miről ( azért kapitális baromságokat ne mondj neki ), ha meg nem vagy nyerő akkor kár a gőzért.

2018. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Látod, ez itt a probléma, hogy nemhogy még össze se jöttetek egy randi erejére, hanem szinte nem is ismeritek egymást, de te már mégis belelovalod magadat, meg már szerelmes vagy stb.

Csak lazán, bro, nem kell túlspilázni. Egyelőre csak meg akarod ismerni, s nem kell rögtön elvenni feleségül.

2018. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Távcsővel és cb rádióval:D

Esetleg énekeld el neki a belga-tól a "szerelmes vagyok" című számot. :D F

2018. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!