Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok beszélgetni nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beszélgetni nőkkel akár én megyek akár ők jönnek oda hozzám akkor is csak az alap köröket tudom lefutni és nem tudom miröl beszélgessek mert elvégre nem is ismerjük egymást, másnak ilyen probléma?

Figyelt kérdés
sosem értettem azokat akik jól eltudnak dumálni velük erőlködés nélkül
2018. jún. 16. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfiakkal eltudsz beszélgetni?
2018. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah, meg messengeren viberen gond nélkül nőkkel is
2018. jún. 16. 12:31
 3/5 NDSM ***** válasza:
Érdeklődj iránta! Mi a munkája, hobbija, milyen dolgok érdeklik! Ha felteszed ezeket a kérdéseket akkor jó eséllyel ő is visszakérdez és már megy is a csevegés!
2018. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen érdekes hogy ha nem egy csaj tesz fel kérdést, vagy a kérdés nem arról szól hogy sose volt barátnőm jajj csúnya vagyok akkor arra alig jön válasz. De nektek köszönöm szépen
2018. jún. 16. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek elbiliárdozni, társasozzatok, sportoljatok, szervezzetek utazást, találjátok ki hová mentek enni, találjatok ki programot. Máris lesz miről beszélgetni.
2019. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!