Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sziua! Mit tennél, ha megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziua! Mit tennél, ha megismerkednél egy nővel, s azt látnád, hogy veri a kutyáját?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 10:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

#8. Neked volt valaha valamilyen állatod? Nyilván én sem arra értem, hogy olyat ráver a kutyára, hogy leszakad a háta könyörgöm.

Jutalmazással meg büntetéssel tudod megtanítani a parancsnoka, meg hogy mit nem szabad. És itt nem a szélsőségekre kell gondolni, hanem csak arra, hogy a kutya által megkülönböztető legyen a kettő. Mit gondolsz egymást hogy nevelik arra, hogy az én kajám az én kajám? Odakap, nem pedig kulturáltan elmagyarázza a másik kutyának, hogy ez az én kajám. Ok, morog előtte, figyelmeztet. Ennek a mintájára neveli az ember is. Erélyesen rászól, aztán ha nem hallgat a figyelmeztetésre, akkor az orrára koppint.

Ennyire ne legyünk már okosabbak az anyatermészetnél, ha lehet, mert eddig semmit nem csináltunk mi jobban.

32/f

2019. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Azért álljunk már meg, egy ember teljes erőből, eszközzel üt egy kutyát, hogy az összeesik mióta "nevelés"? A fizikai bántalmazás sehol nem állja meg a helyét! Amikor a kutya rosszat tesz egyből reagálni kell igen, de nem úgy, hogy teljes erőből megütöm!! Rászólok, hogy "Nem szabad" esetleg jelzésként megfogom és arrébb tessékelem de nem ütök rá teljes erőből Jézusom ez milyen konfliktuskezelési módszer? Gondolom otthon ezt látta, a fizikai erőszak semmire sem megoldás! Szerintem a nő idegbeteg, aki egy védtelen állatot így büntet... Tuti nem normális!
2019. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

"nehéz megítélni laikusként hogy ez a verés milyen mérték. a kutya arcon nyalt miközben a cipőmet kötöttem be guggolva. ekkor a hátára csapott a pórázzal. a kutya abbahagyta de téblábolt. ekkor újra a hátára csapott a pórázzal, ezután nagyobbat. ekkor a kutya lehasalt és úgy maradt."

Csapott, pórázzal...nem összerogyott, hanem lefeküdt/lekushadt. Nem írja milyen erőből. Ha verte volna, akkor nyilván fontosnak tartotta volna a kérdező megemlíteni, felnyüszített/szűkölt e a kutya. Ha igen, akkor nyilván verés, de míg ezt nem tudjuk, csak feltételezhetünk, ki fegyelmezést, ki verést.

32/f

2019. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
felnyüszítés nem volt. és nem tudom számít e, pitbullrol van szó.
2019. ápr. 29. 13:20
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, azt te tudod megállapítani, hogy az indokoltnál erősebbet ütött-e rá, vagy csak amolyan neveléscélzatú volt. Mi nem voltunk ott, nem láttuk, így aztán meg sem tudjuk ítélni.


#11: Ott írtam, hogy világ életemben voltak kutyáim xd Nagyon ritkán fordul elő, hogy rájuk ütök, akkor is csak a fenekükre, hogy ne okozzak semmi sérülést. Az embergyerekeket is verjük fakanállal, mert régen úgy csinálták? Szerintem ahogy fejlődik az emberiség, úgy váltja fel az ész az erőszakot és ezzel nem árt haladni.

2019. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Kutyás vagyok. Rengeteget idiztetek. Volt problémás is. Soha, semmilyen körülmények között nem használok testi fenyítést, kiismerem a kutyát és meglátom, mi az, ami beválik. Vagy figyelemelterelés vagy engedelmesség, de a kutyák nálam nem csinálnak balhét. Ha gáz a szitu, akkor csak jól leüvöltöm a fejét, vagyis nem 5 percen keresztül, hanem határozottan rászólok. Nincs verés.
2019. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
igaza lett a 9-esnek azóta elvert engem is a pórázzal és most már nőgyűlölő vagyok.
2019. ápr. 29. 18:03
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi számít verésnek? A leírás alapján ezt nem lehet megállapítani. Milyen erővel ütött oda, milyen anyaggal, stb.

Párom is ütötte már meg a kutyáját, teljesen jogosan. Bár eszközzel nem fenyítünk, hanem megragadjuk a grabancát, ha már nem hallgat a szóra. De volt, hogy ráütött tenyérrel (nem lett baja a kutyának), hogy tudja a helyét. Azért ez nem az a kategória, mint ha valaki szórakozásból lánccal veri rommá szegény kutyát...

2019. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elvinném egy kutyaiskolába, ahol megfelelő kezekben mind ő, mind a kutya tanulna.
2019. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!