Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt párom átpasszolta nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom átpasszolta nekem a kutyáját, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk a barátommal. Fél éve lett véve a kutya (én vettem neki szülinapjára). Nála volt,ő foglalkozott vele nagyon sokat. Viszont amikor veszekedtünk a kutya mindig őt kezdte ugatni,közénk állt,volt hogy amikor barátom közelebb jött akkor a kutya oda ment hozzá és a gatyájánál fogva húzta,de volt olyan is, hogy kicsit megcsípte a kezét vagy a lábát. Amikor találkoztam a kutyával mindig nagyon örült nekem. Erre ma beállított hozzánk volt párom,hogy ő neki nem kell a kutya,mert nem hallgat rá,meg nem kell olyan dolog amit tőlem kapott,meg hogy ellene fordult amikor mi veszekedtünk. Most itt van nálam a kutya (társasházban élek) volt barátom pedig kertes házban,a kutya pedig egy pitbull. Én anyámmal élek és ő nagyon nem kedveli a kutyát azt mondja vigyem innét,mert veszélyes kutya.Próbáltam hívni volt párom,üzenetet írtam neki,de semmi. Nem tudom,hogy most mit kéne csináljak a kutyával,én szeretem,de anyám nem akarja engedni,hogy itt legyen,fél tőle. Mit kéne tennem?!

2016. jún. 3. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megprobalod meggyozni anyud,amennyiben szeretned megtartani,vagy keresel neki egy nagyon jo gazdat,a jelentkezoknek pedig kellokepp utananezel,hogy jo helyen legyen.
2016. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Barátok, ismerősök, rokonok. Csak menhelyre ne :(
2016. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a Cerberos Pit Bull fajtamentőket. Ők értenek a fajtához. A facén is fent vannak. A kutyád még fiatal, hamar fognak neki egy hozzáértő gazdát találni.
2016. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Na, ezert nem ajandekozunk elo allatot!
2016. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Utolsónál a pont!
2016. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Cerberosnál Joó István és csapatában bízz! Hívd fel őket és ne titkolj el semmit a kutya történetéből. Ők nem fognak téged leköpni, mint az előző két hozzászóló. Szaporítótól vetted a kutyád, ráharap a barátodra, anyád fél tőle, sürgős segítség kell neked és a kutyádnak is. Azt ugye tudod, hogy csak egyszer kap meg valakit vagy egy másik kutyát az utcán és a jegyző altatásra ítélheti? Vidd el, könyörgöm neked, hogy hívd fel a Cerberost, engedd, hogy segítsenek neked és a kutyának. Ne szégyellj semmit, mondd el a kutya a igaz történetét, segíts nekik, hogy a fiatal kutyád még békében és szeretetben élhessen legalább 15 évig. Mert megérdemli ez a pit gyönyörűség! Hívd fel a Cerberost!
2016. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
vannak sztem jóféle kutyareceptek, bár mandarin nyelven valszeg, de legalább kis nyelvlecke is lenne a sütés-főzés. :)
2016. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Egyél egeret!Ha úgy gondolod, hogy egy nálad erősebb, intelligensebb és milliószor értékesebb terrier sorsa vicc, akkor nagyon tévedsz. Hidd el, hogy a magyar lakosság zöme téged ütne agyon és pirítaná a seggedet az anyádéval együtt pirosra, nem ezt a kutyát. Remélem most is jól vigyorogsz, hiszen csak viccelek, éppen úgy, mint te, te kis majom! :)
2016. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk máskor ne ajándékozz élőlényt, te nagyokos!

Amúgy meg kinek a nevén van az oltási könyve, chipje? Na az a tulajdonosa. Ha az ő nevén van akkor vidd el neki és közöld vele, hogy jogilag az övé és neki kell megoldani.

2016. jún. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!